Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Společenské vědy
 • Teritoriální studia
 • Studia Tichomoří
Studijní obory
 • Společenské vědy (3)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

3 Magistr Programy v Studia Tichomoří 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Magistr Programy v Studia Tichomoří

  První úroveň postgraduálního studia, magisterský stupeň, je obvykle dosažitelná pouze tehdy, když student získá bakalářský titul. Většina magisterských titulů vyžaduje absolvování 12 až 18 vysokoškolských kurzů a trvá asi dva roky. Ti, kteří dokončí kurzy, mohou získat doktorský titul.

  Co je Master v tichomořských studiích? Tento magisterský studijní program poskytuje studentům nástroje, které potřebují k tomu, aby se stali experty v oblasti regionálního uzemnění a výzkumu. Interdisciplinární kurikulum obvykle učí studenty o historii a literatuře asijských zemí. Mohou se také seznámit s kulturou, obchodem a politikou. Jednotlivci se mohou chtít specializovat na určitou oblast, jako jsou obchodní nebo humanitní obory a společenské vědy. Jazyk, mezinárodní politika a řízení rozvoje jsou pouze vzorkováním kurzů, které mohou studenti přijmout.

  Znalost historie, kultury a politiky asijských zemí je typicky jen jeden výsledek pro studenty, kteří získali magisterský titul v tichomořských studiích. Mnoho lidí se učí, jak provádět nezávislý výzkum pomocí pokročilých analytických metod a jak změnit nově získané poznatky do vysoce kvalitních výzkumných projektů. Studenti mohou také získat komunikační dovednosti, které zahrnují aktivní poslech a písemnou a slovní komunikaci a všechny tyto dovednosti mohou poskytnout lepší pracovní příležitosti a vyšší plat.

  Náklady na získání titulu v tichomořských studiích často závisí na tom, jak dlouho bude student v programu a zda jsou k dispozici nějaké granty nebo stipendia. Umístění vysoké školy nebo univerzity a její vlastní přednastavené náklady na úvěrovou hodinu jsou také faktory.

  Tichomořské studijní programy mohou poskytnout absolventům dostatečné dovednosti, že jsou způsobilí pro mnoho kariérních cest. Snad nejoblíbenější je pracovat jako překladatel nebo tlumočník pro vymáhání práva, velké korporace nebo vládu. Jiné cesty, které jednotlivci mohou vybrat, zahrnují finanční poradenství na asijských trzích, zahraniční poradenství nebo zahraniční korespondence. Vlády a velké korporace často nejvíce potřebují lidi s vysokoškolskými tituly, ačkoli některé malé firmy a začínající podniky mohou také nabídnout pracovní příležitosti.

  Studenti se mohou rozhodnout, že se učí online nebo na fyzické stránce. Zatímco on-line učení je flexibilnější, fyzické univerzity poskytují mnoho výhod. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.