Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 71 Magistr v Strategický marketing 2023/2024

71 Magistr Programy v Strategický marketing 2023/2024

Přehled

Vydělávat Master v oblasti strategického marketingu je ideální volbou pro ty, kteří chtějí posílit své akademické pověření připravit na vstupní roli v marketingu, nebo pokrok jejich uvedení na trh kariéru na další úroveň. Studenti vydělávat vysokoškolské vzdělání v oboru strategického marketingu naučit se identifikovat a zhodnotit možnosti, které organizace čelí při stanovení jejich postavení na trhu a zaměřit se na nástroje a techniky potřebné k realizaci stávající marketingové strategie.

Co je mistr ve strategickém marketingu? V rámci tohoto programu, důraz je kladen na současné akademické trendy v marketingu a klíčových strategických otázek, které manažeři čelí každý den. Neustálý rozvoj kritického myšlení a analýzy kvalifikuje absolventy, aby se spolehlivě strategická marketingová rozhodnutí na manažerské úrovni.

Kurzy jsou výhodné pro ty, kteří chtějí zlepšit svou kariéru a učit se na vyšší úrovni vzdělání. Kurzy se liší, ale zaměřit se především na marketingové komunikace, etiky a rozhodování.Základní kurzy patří strategické řízení, Exportní marketing a prodejní techniky.

Institucemi po celém světě a po celé zemi mají různé náklady na jejich kurzů. Zájemci si vydělávají na míru, by měli kontaktovat konkrétní instituce o jejich poplatky kurz a nákladů na registraci.

Po ukončení programu a vydělávat na jejich magisterský 's, jednotlivci mohou najít práci v nejrůznějších kariéry. Jednou z takových oblastí je správa produkt. Absolvent může fungovat také jako marketingový ředitel. V této poloze, jednotlivci jsou zodpovědná za nastínění, výrobu, a provádění marketingových strategií, komunikace a public relations činností. Absolventi mohou pracovat jako výzkum trhu, vedení, kde jsou zodpovědní za plánování, koordinaci a správě výzkumné projekty na trhu pro testování nových produktů a vyhodnocování zákaznických preferencí.

Zájemci by měli začít užívat některé nezbytné další kroky k dosažení pokročilého stupně v strategického marketingu. Naše rozsáhlé databáze je skvělým místem pro studenty začít zkoumat své možnosti, a to jak ve škole a geograficky. Není žádný důvod, aby své vzdělání na držení déle. Chcete-li začít s kurzem, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Marketing
  • Marketing
  • Strategický marketing
Studijní obory
  • Marketing (71)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát