Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 23 Magistr v Stavební služby 2024

23 Magistr Programy v Stavební služby 2024

Přehled

Magisterský stupeň je typicky získal po ukončení bakalářského studia. Tyto vysoce specializované studie mohou být obvykle dokončen během několika let, i když některé programy trvat rok nebo méně dokončit.

Co je Master in zařízení budov? Budování služeb je široká oblast, která zahrnuje prvky elektrického a mechanického inženýrství a veřejné zdraví. Magisterské tituly jsou často vysoce specializované, takže studenti se často vybrat oblast zaostření z témat jako konstrukce, materiálu nebo pořizování projektového managementu. Kurzy by mohly zahrnovat detekci požáru a prevence, hromosvody a dodávku a distribuci elektřiny. Studenti se naučí, jak zlepšit stávající budovy a metody, které mohou být použity pro výstavbu nových struktur.

Výhody zkušení, když si vydělávat magisterský stupeň se těší mnoho studentů. Studenti se naučí řadu dovedností, které mohou být použity na pracovišti.Vzhledem k vysoce praktických prvků tohoto stupně může vést k lukrativní zaměstnání.

Náklady na Master in Building Services bude záviset na tom, kde budete vydělávat váš stupeň a typ instituce ji vydala. Velitel může být typicky získal v krátkém čase, což ovlivňuje náklady. Každý program bude mít různé náklady, takže obraťte se na školu přímo pro více informací.

Vytápění, větrání a klimatizace, elektrická technologie a konstrukce jsou všechna průmyslová odvětví, které mohou mít příležitost pro studenty, kteří získali titul Master v zařízení budov. Kariéra v těchto oblastech jsou často lukrativní a nabízejí příležitost k povýšení; někteří budou zahrnovat i možnost cestovat na mezinárodní úrovni. Některá pracovní místa by mohla zahrnovat dohled struktury konstrukce, design a vývoj elektrických systémů a energeticky úsporné metody pro stavbu.

Pokud jste připraveni postoupit svou kariéru a dozvědět se zajímavé informace o svém oboru, požádat o magisterského studijního programu on-line dnes. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Stavebnictví
  • Stavební služby
Studijní obory
  • Stavebnictví (23)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát