Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr v Správní právo 2023

1 Magistr Programy v Správní právo 2023

overview

Co je správní právo?

Správní právo je právní orgán, který upravuje činnost správních orgánů vlády. Činnost vládní agentury může zahrnovat tvorbu pravidel, rozhodování nebo prosazování konkrétní regulační agendy. Správní právo je považováno za odvětví veřejného práva.

Jako právní orgán se správní právo zaměřuje na postupy a procesy, které správní agentury používají k výkonu svých funkcí. Zahrnuje také práva a povinnosti jednotlivců a subjektů, které komunikují se správními agenturami.

Jaké jsou kariéry ve správním právu?

Existuje mnoho různých typů pracovních míst, které spadají pod záštitu správního práva. Soudci správního práva například předloží slyšení a rozhodují ve správních sporech. Mezi další pracovní místa v oblasti správního práva patří analytici politik, kteří vyvíjejí a hodnotí vládní politiky; regulační právníci, kteří radí klientům, jak dodržovat vládní předpisy; a lobbisté, kteří se snaží ovlivňovat vládu jménem svých klientů.

Proč je důležité studovat správní právo?

Správní právo je důležité, protože upravuje činnost správních agentur, které hrají velkou roli v našem každodenním životě. Správní agentury jsou odpovědné za prosazování zákonů a předpisů, a často mají velkou diskreční pravomoc v tom, jak to dělají. Jako výsledek, porozumění správnímu právu nám může pomoci pochopit, jak tyto agentury fungují a jaká jsou naše práva, když s nimi komunikujeme.

Co budu studovat během studia správního práva?

Chcete-li získat titul ve správním právu, budete pravděpodobně studovat témata, jako je ústavní právo, smluvní právo a občanské soudní řízení. Dozvíte se také o postupech a procesech, které správní agentury používají k plnění svých funkcí, a získáte zkušenosti s prováděním právního výzkumu a psaní právních informací.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Správní právo
  • Správní právo
fields_of_study
  • Právo (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study