Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 58 Magistr v Správa zdrojů 2024

58 Magistr Programy v Správa zdrojů 2024

Přehled

Jakmile studenti získají bakalářský titul, mají možnost vstoupit do pracovní síly nebo pokračovat v jejich vzdělávání. Jedním ze způsobů, jak mohou pokračovat v učení, je magisterský titul. Tyto tituly umožňují absolventům kultivovat lepší porozumění vybranému tématu a žádat o vyšší platové zaměstnání.

Co je Master v řízení zdrojů? Tento studijní program učí studenty efektivně řídit využívání přírodních zdrojů. Studenti mohou absolvovat kurzy ekonomie, environmentální politiky, analýzy nákladů a přínosů a další. V rámci těchto programů se studenti mohou rozhodnout pro specializaci v oblastech, jako je dodávka vody, ekologické inženýrství nebo ochrana zdrojů. K dispozici jsou intenzivní roční programy a tradiční dvouleté programy, ze kterých si studenti mohou vybrat.

Studenti, kteří absolvují magisterský program pro řízení zdrojů, se učí rozvíjet dovednosti v oblasti rozpočtování, které lze uplatnit v mnoha oblastech. Absolventi dále chápou, jak interpretovat složité údaje a provádět výzkum.

Přesná cena Master v řízení zdrojů závisí na několika faktorech. Zaprvé, potenciální studenti by měli zvážit školní cenu univerzity na kredit, stejně jako počet kreditů požadovaných pro udělení titulu. Některé ústavy mohou účtovat místním studentům méně, než lidé z jiných oblastí.

Po získání titulu Master in Resource Management mohou absolventi vybrat buď výzkumnou, nebo profesní kariéru. Absolventi, kteří pokračují v provádění výzkumu, mohou pracovat na univerzitě nebo jiné instituci jako výzkumní pracovníci a lektory, aby zlepšili porozumění environmentálním, ekonomickým a dalším faktorům, které přicházejí do řízení zdrojů. Absolventi, kteří si vybírají profesionální cestu, mohou pracovat pro vládní nebo neziskové organizace jako správci ochrany. Tito manažeři pomáhají navrhnout programy pro správnou distribuci přírodních zdrojů.

Univerzity po celém světě nabízejí magisterské tituly v oblasti řízení zdrojů. Potenciální studenti mohou studovat na místních univerzitách, v jiné zemi nebo z pohodlí svých domácností pomocí on-line programů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Udržitelnost
  • Environmentalistika
  • Správa zdrojů
Studijní obory
  • Udržitelnost (58)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát