Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 73 Magistr v Sportovní věda 2024

73 Magistr Programy v Sportovní věda 2024

Přehled

Master 's stupeň je často přirozeným krokem v progresi mnoha kariéry, poskytující absolventům s větší možnosti výdělku a vzestupné mobilitě v oblasti jejich výběru.

Co je mistr v Sports Science? Tento pokročilý stupeň může znamenat celou řadu věcí, v závislosti na zaměření individuálního programu. Široce, sportovní vědy stupňů zaměřit na pokročilé vědecké pojmy související s sportu a biologii nebo školení založené na důkazech. To může zahrnovat sportovní medicínu, specializované tituly v pohybu vědách a prevence úrazů, a to i koučování psychologie programy. Poradenství jednotlivé programy se dozvědět více o jejich kontaktních místech pro studium vám řekne víc.

Vědeckého poznání lidského těla má celou řadu aplikací ke kariéře v oblasti sportu, a to jak pro sportovce i pro autobusy, což vzdělání v sportovní vědy důležité pro každého, kdo pracuje s lidmi v těchto rolích.Pochopením způsoby založené na důkazech k hodnocení výkonnosti, bezpečnost a řízení rizik, studenti jsou schopni lépe pomoci sportovcům dosáhnout a udržet špičkový výkon po celou dobu jejich kariéry.

Náklady na programy ve sportovní vědy jsou vysoce variabilní a závisí jak na umístění programu. To může také měnit, protože množství hands-on laboratoře vědy v učebních osnov, protože tam jsou často materiálové poplatky a další náklady s pořízením související. Chcete-li se dozvědět více o nákladech na sportovních vědeckých programů, to je nejlepší a vyhledejte jednotlivých škol.

Kariéra ve sportovní vědě, jsou především v koučování a školení, a mohou obsahovat žádnou úlohu, který se hodí do těchto kategorií. Ti, kteří dosáhli vyšší tituly v předmětu typicky tvořit nejvyšší úroveň koučování a školení personálu, a protože jejich zkušenosti staví, se mohou stát velmi žádaný větších sportovních organizací na profesionální a vysokoškolských úrovni.Oni také inklinují být obyčejný v organizačních funkcích v rámci školního věku atletických programů a dalších forem sportovní výchovy.

Sportovní věda je rostoucí pole, a mezinárodní příležitosti pro studie jsou k dispozici z různých vysokých škol. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Sportovní věda
Studijní obory
  • Sport (73)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát