Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Studium sportu a cvičení
 • Sportovní trenérství
Studijní obory
 • Studium sportu a cvičení (46)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

46 Magistr Programy v Sportovní trenérství 2024

  Magistr Programy v Sportovní trenérství

  Magisterský titul je často prvním krokem k získání pokročilé nebo specializované profesionální pozice. Tyto programy mají tendenci nabízet specializace pro studenty, kteří již získali bakalářský titul.

  Co je mistr sportovního koučování? Tyto programy fungují z testované hypotézy, že schopnost řídit a motivovat sportovce může být kultivována prostřednictvím pečlivého studia a praktických zkušeností. Společné kurzy často zahrnují témata v psychologii, sportovní teorii a prevenci úrazů. Vzhledem k tomu, že se tyto programy zaměřují především na získávání koučovacích dovedností, jsou často také praktické cvičení, které zahrnují vedení týmu v konkurenčním prostředí. Dalo by se také očekávat, že získá radu od úspěšných trenérů a profesionálů v průmyslu vedle nápadů teoretiků a pedagogů. Výzkum a vývoj dokumentů pro publikaci v odborných časopisech jsou také často centrem těchto programů.

  Koučovací schopnosti vylepšené v průběhu získání titulu Master in Sports Coaching mohou zahrnovat schopnost motivovat jednotlivce i skupiny. Organizační a komunikační dovednosti potřebné k dokončení většiny magisterských programů také často přicházejí v užitečné v různých aplikacích.

  Koučovací tituly jsou často významnou investicí do budoucnosti. Ujistěte se, že znáte míru své investice tím, že se před podáním žádosti obrátíte na příslušné oddělení v každé instituci.

  Většina jednotlivců, kteří absolvují magisterský titul v tomto oboru, to dělají s úmyslem stát se atletickým trenérem. Jsou to vedoucí pozice, které často vyžadují vysokou úroveň fyzické vytrvalosti a energie od kandidátů. Nedávní absolventi by mohli najít zaměstnání jako pomocný trenér nebo odborný trenér v oblasti, která se týká jejich titulu. Tito jedinci často vedou sportovce s datově řízenými radami a komunikují s řídícími trenéry.

  Láska ke sportu může být základem pro úspěšnou akademickou kariéru. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.