Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Studium sportu a cvičení
 • Sportovní studia
Studijní obory
 • Studium sportu a cvičení (46)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

46 Magistr Programy v Sportovní studia 2024

  Magistr Programy v Sportovní studia

  Abyste získali magisterský titul, musíte prokázat, že jste zvládli svůj obor. Jakmile dokončíte vysokoškolské vzdělání, magisterský titul je jen jednou z postgraduálních možností, které máte k dispozici.

  Co je mistr ve sportovních studiích? Jedná se o studium cvičení a sportu s cílem připravit studenty na trénink na vysoké škole. Tento titul má tendenci poskytovat silný základ ve sportovní správě, řízení a financích. Mohli byste se seznámit s výzkumnými metodami a technikami, které se aplikují na atletiku a sportovní vědu, a pravděpodobně získáte porozumění koučování teorie a strategie. Můžete se dokonce seznámit s aktuálními problémy a právními aspekty vzdělávání a řízení sportu.

  Můžete se naučit mnoho vedoucích dovedností, například delegování a motivování, v programu sportovních studií, který může vést k roli v řízení.Pochopení individuálních potřeb sportovců vám může poskytnout schopnost lépe porozumět individuálním potřebám druhých ve vašem životě.

  Náklady na výuku a poplatky se mezi univerzitami značně liší. Postgraduální tituly jsou v mnoha tvarech a velikostech. Když najdete program, který vás zajímá, kontaktujte přijímací kancelář, kde získáte další informace.

  Získání magisterského titulu ve sportovních studiích vás odlišuje od ostatních osobností sportovního průmyslu díky pokročilé úrovni studia, která může vést k práci v mnoha oblastech sportovního průmyslu, od vedení až po vztahy s veřejností k prodeji. Můžete dokonce pokračovat jako generální manažer hlavního sportovního týmu nebo se věnovat kariéře ve výuce, kde můžete mít příležitost trénovat různé sportovní týmy. Tento stupeň také otevírá dveře na pracovní místa ve správě sportu.

  Pokud již máte práci, která platí účty, může se zdát nemožné absolvovat postgraduální studium.Internet umožnil univerzitám po celém světě nabídnout on-line magisterské studijní programy, které vám umožní přizpůsobit vyšší vzdělání do vašeho života. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.