Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr v Sportovní Psychologie 2024

Magistr Programy v Sportovní Psychologie 2024

Přehled

Aby bylo možné použít na magisterském programu, člověk musí mít bakalářský titul. Pro studenty se zájmem o prohloubení jejich lásku ke sportovním výkonu, mistr ve sportu a cvičení psychologie může být dobrý program, aby se.

Možná si myslíte, jaký je mistr ve sportu a cvičení psychologie? Tento titul poskytuje studentům důležité poznatky o tom, jak lidská výkonnost je ovlivněna myslí v oblasti konkurenčních sportů. Osnovy se liší v závislosti na program, který budete mít, ale příklady tříd jsou kognitivní neurovědy, molekulární biologie a chování člověka motoru. Mnoho programů poskytne stáž u konce, takže studenti mohou zdokonalit své naučené dovednosti v reálném prostředí života.

Absolventi s Master ve sportu a cvičení psychologie dozvědět hodně o zdraví a lidského pohybu, což je výhodné nejen odborně, ale na osobní úrovni.K dispozici jsou také různé pracovních příležitostí pro ty, kteří s tímto profesionálním stupněm.

Studenti mohou získat magisterský titul v oblasti sportu a cvičení psychologie ve školách po celém světě. Každý program je jiný, a umístění může značně ovlivnit, kolik bude program stát. Obraťte se na školy, které Vás zajímá, aby zjistili, jak moc se může míra něco stát.

Existuje mnoho možností kariéry pro zájemce v oblasti sportu a cvičení psychologie. Absolventi mohou pracovat v akademických funkcích, jako je instruktor, sportovní psycholog atletické oddělení nebo profesní organizace, nebo ředitel sportovní psychologie. Absolventi mohou pracovat také v soukromé praxi jako vzdělávací poradce duševní, trenér pedagoga, či poradce. Další možnosti patří akademické trenér, sportovní styčného důstojníka, výkon koordinátora životní styl, životní Services Manager nebo vývojový hráč manažera.

Je možné získat magisterský titul tím, že většinu svých tříd online. Chcete-li zjistit, které školy nabízejí tuto příležitost, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Zdravotní péče
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Doprava a Logistika Ekonomika Energetika Environmentální vědy
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát