Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 6 Magistr v Sportovní komunikace 2024

6 Magistr Programy v Sportovní komunikace 2024

Přehled

Magisterský titul je důkazem, že jste úspěšně absolvovali studium, které demonstruje vysokou úroveň porozumění v konkrétním oboru studia. Vysokoškolské vzdělání je vyžadováno pro magisterský titul.

Co je Master v sportovní komunikaci? Jedná se o aspekt komunikačních studií, které se někdy označují také jako sportovní média a sportovní žurnalistika. To přesahuje sportovní vysílání, aby vás naučil optimalizovat komunikaci v kontextu sportu. Snažíte-li se o mistrovství ve sportovní komunikaci, přicházíte do sportu novým způsobem, analyzujete a kriticky zkoumáte roli sportu ve společnosti. Kurzy mohou zahrnovat organizační komunikaci, public relations a sociální média.

Sporty slouží jako společný základ pro běžné problémy naší doby a v programu se můžete naučit používat sportovní komunikaci k překonání rasových, genderových a geografických bariér.Můžete také získat dovednosti v oblasti elektronické komunikace a vztahů s veřejností, které vám pomohou získat konkurenční výhodu při hledání zaměstnání ve sportovním odvětví i mimo ni.

Získat mistr v oblasti sportovní komunikace obvykle vyžaduje dva roky studia na plný úvazek. Mnohé faktory mohou ovlivnit náklady na vzdělávání: univerzitu, umístění, délku studia nebo on-line program. Obraťte se na přijímací kancelář školy podle vašeho výběru pro podrobnější informace.

Absolvování magisterského oboru sportovní komunikace může otevřít mnoho možností kariéry na novinách, rozhlasových stanicích, veřejných školách nebo firmách, jako je Reebok a Nike. Pokud vám písemně vyzýváme, může se stát, že byste chtěli pracovat jako žurnalistická spisovatelka nebo spisovatelka sportu. Pokud se vám líbí mluvit, zvažte, že budete pokračovat v kariéře jako rozhlasová stanice nebo sportovní agent. Existují možnosti kariéry pro mnoho různých zájmů v oblasti sportovní komunikace.

Sportovní komunikace je specifická oblast nabízená pouze na některých univerzitách.Online stupně jsou také k dispozici. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Sport
 • Sportovní komunikace
Studijní obory
 • Sport (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát