Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 9 Magistr v Sportovní instruktor 2024

9 Magistr Programy v Sportovní instruktor 2024

Přehled

Magisterský titul je postgraduální označení, které vyžaduje před dokončením studijního programu před studiem. Získat magisterský titul znamená, že jedinec prokázal pokročilé znalosti o konkrétní oblasti studia.

Co je Master of Sport Instruction? Sportovní výuka spadá do kategorií sportovního koučování, sportovního managementu a sportu. Většina programů vás připraví na splnění požadavků vedoucích individuálních a týmových sportů na všech úrovních. Na magisterské úrovni budete s největší pravděpodobností seznámeni s pokročilým pochopením technik výcviku a vedení, sportovních dovedností, duševního a tělesného rozvoje člověka a moderního technologického pokroku v atletickém hodnocení.

Neocenitelná dovednost, kterou získáte prostřednictvím dokončení programu sportovní výuky, je, jak motivovat ostatní k sebevylepšení. Pravděpodobně získáte schopnost vedení, stejně jako schopnost řešit problémy.Tyto dovednosti vás připravují na pokročilou kariéru ve sportovním odvětví a mimo něj.

Sportovní instrukce a koučovací tituly jsou nabízeny na vysokých školách a univerzitách po celém světě. Můžete dokonce získat magisterský titul online. V závislosti na umístění a délce programu se mohou náklady značně lišit. Kontaktujte požadovanou školu, kde získáte přesnější informace o školném a poplatcích.

Získáním titulu sportovního instruktora se můžete kvalifikovat pro sportovní tréninky ve vzdělávacích institucích, kde pracujete s dětmi různého věku, nebo můžete upřednostňovat zastřešující pozici, jako je sportovní správce. Správci sportu zajišťují hladký provoz sportovních organizací. Existuje také možnost stát se fyziologem cvičení, kde se zaměříte na způsob, jak tělo reaguje na trénink a cvičení.

Získání vyššího stupně vyžaduje oddanost a disciplínu.Online magisterské studijní programy ve výuce sportu vám umožní pokračovat ve vzdělání při zvyšování rodiny nebo získávání živobytí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Sportovní studia
  • Sportovní instruktor
Studijní obory
  • Sport (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát