Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 129 Magistr v Softwarové inženýrství 2024

129 Magistr Programy v Softwarové inženýrství 2024

Přehled

Mnoho studentů, kteří se rozhodnou pokračovat v magisterském studiu vybrat, aby prozkoumala ročníkovou práci soustředit se na výpočetní techniku. Drží pokročilého stupně v této oblasti poskytuje konkurenční výhodu v této extrémně náročné oblasti.

&nbsp

Co je Master in softwarového inženýrství? Master in Software Engineering vybavuje studenty se základními znalostmi, jako je zavádění nových technologií konkurovat v globálním prostředí. Účastníci se také seznámí se základními stavebními kameny softwarového inženýrství; to může zahrnovat univerzální témata dotýkající se každý segment společnosti, a je hnací silou inovací a změny v medicíně, obrany a letecký průmysl. Studenti si vybrat volby z rozsáhlé řady kurzů, které odpovídají jejich zájmy, včetně analýzy softwaru, ověření systému, designu a architektury, a ukládání dat a vyhledávání.

&nbsp

Existuje mnoho důvodů, proč se studenti rozhodnou věnovat se Master in Software Engineering.Například program učí různé koncepty, včetně řízení softwarových projektů a interakce člověka s počítačem. Navíc, pokročilý stupeň v této oblasti umožňuje jednotlivcům rychle pokročit v vyvíjejícím prostředí softwarového inženýrství.

&nbsp

Náklady kolísá v závislosti na instituci, a kurz trvá obvykle jeden až tři roky. Je nutné, aby zájemce o studium na výzkum školu důkladně, aby se ujistil, že program, který nabízí vyhovuje jejich očekávané cíle.

&nbsp

Jedinci, kteří vydělávají magisterský titul ocitnou ve vysoké poptávce po několika pozic, jako je databáze analytik, správce sítě nebo softwarových aplikací inženýr. Tyto pracovní příležitosti jsou stále konkurenceschopné. Studenti budou rozvíjet silnější softwarové inženýrství základy tím, naučit se komunikovat s fakulty, studenty a profesionály v oboru intenzivní učení zkušeností.

&nbsp

Možnosti jsou k dispozici v různých vysokých škol. On-line programy jsou skvělou volbou pro studenty, kteří žijí v oblastech světa, s omezeným přístupem k zařízení. Možnosti Internetu na bázi také zaměřit na jednotlivce, kteří vyžadují flexibilní rozvrh. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Softwarové inženýrství
Studijní obory
  • Technologie (129)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát