Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Přírodní vědy
 • Geografické vědy
 • Socioekonomická geografie
Studijní obory
 • Přírodní vědy (18)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

18 Magistr Programy v Socioekonomická geografie 2024

  Magistr Programy v Socioekonomická geografie

  Magisterský titul je pokročilý stupeň, který staví na informacích stanovených v bakalářském studiu. Cílem magisterských programů, jako je tento, je poskytnout specializovaný rozvoj dovedností v určitých oblastech klíčových kompetencí, které studentům umožňují aktivně a odborně prosazovat nové příležitosti.

  Co je mistrem v oblasti lidské geografie? Je to diplom zaměřený na studium lidského hnutí a hustoty obyvatelstva na celém světě. Kurzy lidské geografie mají tendenci pokrývat hlavní logistické otázky, které se týkají více národů, od zdrojů potřeb až po hranice a hranice. Některé programy se specializují na hraniční studia konkrétně, ale dokonce i pro ty, kteří mají rozsáhlý výhled, tato podtřída tvoří páteř stupně.

  Studenti mohou získat znalosti o rozsáhlých modelech pohybu člověka prostřednictvím studia statistického modelování a disciplinované dokumentace dat. Toto porozumění může studentům pomoci také rozvíjet vhled do politik a jejich účinků, což jim pomohou lépe se přizpůsobit rolím, které se po ukončení studia dostanou. Mohou také získat organizační schopnosti a zároveň zvládnout své základní znalosti.

  Náklady na stupně v této oblasti se mění poměrně podle místa a typu školy, která se zvažuje. To proto, že modely financování vysokoškolských institucí se v jednotlivých zemích liší, takže budete potřebovat konkrétní výzkum.

  Absolventi humanitní geografie požadují pozici geospatiálních analytiků, shromažďují data z různých výzkumných projektů s otevřeným zdrojem a vytvářejí a aktualizují globální mapovací systémy. Jsou také vyhledáváni pro pozice jako projektoví manažeři, vývoj a zdokonalování geocodových výrobků ve výrobním sektoru. V poslední době se lidská geografie stala vyhledávaným oborem pro obchodní zástupce farmaceutických společností.

  Online školy nabízející tyto studijní programy jsou rozšířené a snadno se nacházejí. Je to jen trochu výzkum. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.