Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 31 Magistr v Sociální politika 2024

31 Magistr Programy v Sociální politika 2024

Přehled

Po absolvování vysokoškolského studia, jako je bakalářský titul, se mnoho jednotlivců rozhodne pro další vzdělávání tím, že navštíví postgraduální program. Tyto programy, které obvykle trvají jeden až tři roky, jsou kompletní, jakmile si student získá dostatek kreditů k získání magisterského titulu.

Co je mistr v sociální politice? Tento stupeň je vhodnější pro lidi, kteří chtějí pomoci znevýhodněným skupinám, jako jsou menšiny nebo starší osoby. Studenti se dozvědí o duševních, citových, fyzických a externích otázkách, které ovlivňují lidi v těchto skupinách. Typické kurzy zahrnují výuku jednotlivců o sociálně-právní vývoji, otázkách duševního zdraví, pokročilých metodách výzkumu a trendech a pokrocích v sociální práci a komunitní péči. Studenti získají také vzdělání o chudobě, statistické analýze, uprchlících, fyzickém zdraví a dalších. Mohou se zaměřit na specializované studijní obory, pokud jsou preferovány.

Studenti, kteří získají titul v sociální politice, získají často kvalitní i kvantitativní dovednosti. Mohou se naučit analyzovat problémy v rámci komunity a vyvíjet pro ně opravné prostředky. Jiné dovednosti, které jednotlivci mohou vyvíjet, zahrnují informační technologie, management a psychologii. Studenti mohou zjistit, že díky těmto schopnostem mohou podnikový žebřík posunout rychleji než někteří z jejich vrstevníků.

Každá země a každá vzdělávací instituce v ní obviní jinak za získání titulu v dětské psychologii. Náklady také závisí na tom, jak dlouho se studenti účastní programu a zda se mohou ucházet o stipendia nebo granty.

Široká škála kariér je k dispozici lidem, kteří mají magisterské právo v sociální politice. V politice mohou absolventi pracovat jako politologové. Pracovní místa v oblasti řízení mohou být k dispozici ve formě dohledu nad komunitními organizacemi nebo programy sociálních služeb. Někteří absolventi mohou pokračovat jako učitelé na středních školách, juniorských vysokých školách nebo vysokých školách po celém světě. Vládní organizace také najali konzultanty, aby analyzovali světové záležitosti a cestovali do jiných zemí.

Kurzy v sociální politice jsou k dispozici v různých vzdělávacích institucích po celém světě a online. Studenti mohou zvážit online vzdělávání pro flexibilnější rozvrh. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Politika
  • Sociální politika
Studijní obory
  • Právo (31)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát