Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Humanitní vědy
 • Historie
 • Sociální dějiny
Studijní obory
 • Humanitní vědy (19)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

19 Magistr Programy v Sociální dějiny 2024

  Magistr Programy v Sociální dějiny

  Pro studenty, kteří chtějí rozšířit své odborné znalosti ve svém oboru a mají nárok na více prestižní kariérní příležitosti, může být odpověď na získání magisterského titulu. Tento typ titulu je k dispozici studentům, kteří mají bakalářský titul.

  Co je mistr v sociálních dějinách? Tento druh diplomu poskytuje studentům odborné znalosti o různých společnostech a kulturních rozdílech mezi nimi. Kurzy mohou zahrnovat různé náboženství, společenské očekávání nebo kulturní zvyky. Každá třída je typicky navržena tak, aby prozkoumala současnou společnost v hloubce a pomohla studentům rozvíjet větší pochopení a ocenění kulturní rozmanitosti. Pevné pochopení společenských dějin by mohlo studentům pomoci lépe porozumět současným společenským otázkám.

  Stupeň v sociálních dějinách může studentům pomoci získat určité dovednosti, které by mohly v budoucnu vést k většímu počtu vysoce placených pracovních míst. Studenti by mohli rozvíjet skvělé analytické dovednosti, které mohou napomoci k dalšímu rozvoji jejich kariéry a mohou rozvíjet základní problémy řešit a komunikovat, které jsou užitečné v životě.

  Mohlo by to trvat od jednoho do tří let, než získat Master v sociální historii. Náklady se liší od školy do školy. Délka trvání a umístění programu by mohly ovlivnit cenu, takže je nejlepší kontaktovat univerzity s přesným odhadem.

  Lidé s vysokoškolským vzděláním mohou být schopni najít práci v mnoha oborech. Řada studentů se rozhodne stát učiteli, zatímco jiní preferují práci jako výzkumní pracovníci. Někteří se rozhodnou věnovat se kariéře jako historici, pracující v knihovně nebo v muzeu. Někteří studenti najdou práci jako vládní úředníci a jiní pracují s humanitárními skupinami. Dokonce i kariéra v politice nebo práce jako novinář může být možností mnoha studentů.

  Aby studenti po celém světě získali přístup k magisterským programům, mnoho univerzit začalo nabízet kurzy online spolu s těmi, kteří jsou na univerzitě. Online kurzy poskytují studentům větší flexibilitu v jejich plánech. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.