Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 21 Magistr v Sociální antropologie 2024

21 Magistr Programy v Sociální antropologie 2024

Přehled

Existují magisterské studijní programy, které umožňují studentům, kteří již dosáhli úrovně odborných znalostí v oboru, aby dále rozvíjeli tuto odbornost. Programy posilují a učí klíčové kompetence, které definují vedoucí a rozhodovací zkušenosti potřebné pro pokrok v oboru.

Co je magister v sociální antropologii? Je to pokročilý stupeň, který staví na základních znalostech o antropologii získané v bakalářském programu se specifickými kurzy v moderních společnostech a společenských přístupech k pochopení lidské přirozenosti. Jeho zaměření je obvykle silně založeno na porozumění sociálně-vědeckým metodám spíše než anatomii nebo archeologii a její metody jsou častěji aplikovány na současné společnosti než na izolované populace a historické společenské situace.

Studenti v těchto studijních programech se mohou naučit lépe pochopit interakci člověka, identifikovat síly, které ji ovlivňují, a jasně sdělovat své myšlenky ostatním. Tyto dovednosti obohacují životní a kariérové ​​zkušenosti přímo tím, že poskytují soubor nástrojů pro vyjádření vazeb mezi sociálními silami a lidským chováním.

Neexistují žádné náklady na studijní programy v sociální antropologii. To proto, že školné se obvykle liší od místa k místu. Obecně platí, že magisterský program může trvat dva až tři roky studia na plný úvazek, což umožňuje snadné předvídat náklady na výuku po pohledu do škol.

Absolventi sociální antropologie požadují funkce místních vládních úředníků v mnoha zemích. Oni jsou také často sledováni charity pro pozice jako důstojníci v neziskových společnostech. Mezinárodní organizace také najímají absolventy sociální antropologie pro mezinárodní pracovníky. Není neobvyklé, že pracovníci v těchto oborech získají zkušenosti jako pomocní pracovníci předtím, než vstoupí na pozice důstojníků.

Hledání programu, který vyhovuje potřebám každého studenta, začíná vyhledáváním, které udržuje volby otevřené. Podívejte se na on-line a brick-and-mortar školy, a prozkoumat své mezinárodní možnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Antropologie
  • Sociální antropologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (21)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát