Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 22 Magistr v Ropa a zemní plyn 2023

22 Magistr Programy v Ropa a zemní plyn 2023

Přehled

Mnoho lidí se snaží o mistra v ropu, zemní plyn a energie rozhodnete prozkoumat trh s energií, který je nezbytný pro globální ekonomiku a velmi lukrativní odvětví. Tento titul poskytuje cenné poznatky průmyslu, včetně přehledu o současných problémech na trhu.

Co je mistr v ropu, zemní plyn a energie? Pokročilý stupeň je další vzdělávání, které se vybavit studenty s vědomím základy jako je ropa a plyn smluvního práva, financí a manažerského účetnictví, řízení provozu a úspor energie. Studenti se také seznámí se základní stavební kameny strategie řízení v oblasti životního prostředí, jako je řízení lidí a organizační rozvoj. Jednotlivci mohou pracovat na kariéře, které umožní skutečnou rozdíl v budoucnosti zemského udržitelnosti.

Existuje mnoho důvodů pro výběr, aby se Master na ropu, zemní plyn a energii samozřejmě.Program učí řadu dovedností, jako je marketing, výzkumných metod, strategického řízení, řízení uhlíku a podnikání, a současné problémy v ropy, zemního plynu a energie. Kromě toho, mistr v této oblasti umožňuje jednotlivcům rychle posunout nahoru firemním žebříčku.

Náklady se budou lišit v závislosti na instituci, a program může trvat jeden až tři roky. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby jste výzkum program důkladně zkontrolujte, zda program nabízen hodí vašich cílů.

Absolventi jsou ve vysoké poptávce po několika polohách, například analytik ropy a zemního plynu, energie a manažer společenské odpovědnosti, výkon analytik projektu, a koordinátor projektu. Studenti budou rozvíjet dovednosti potřebné k řešení otázek týkajících se životního prostředí a klimatu.

Jsou k dispozici pro program z různých vysokých škol včetně mezinárodních možností.On-line kurzy jsou ideální volbou pro ty, kteří žijí v odlehlých oblastech po celém světě s malým přístupem k zařízení. Web-based volby také zaměřit na jednotlivce, kteří vyžadují flexibilní rozvrh. Chcete-li začít s kurzem, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Energetika
  • Energetika
  • Ropa a zemní plyn
Studijní obory
  • Energetika (22)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát