Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 Magistr v Rodinné podniky 2024

3 Magistr Programy v Rodinné podniky 2024

Přehled

Magisterský stupeň je ideální pro studenty, kteří chtějí dále ve studiu v konkrétnější oboru než bakalářského programu mohou obvykle poskytnout. Tento program je skvělý navazuje na bakalářské studium a obvykle trvá až dva roky dokončit.

Co je to Mistr v Family Business? Tento studijní program učí rafinované obchodní dovednosti v rámci rodinné dynamiky. Studenti se naučí, jak vytvořit efektivní finanční strategii, řízení portfolia bohatství a politik pro podnikání. Některé z klíčových aspektů řízení rodinného podniku jsou jasně identifikovat role a odpovědnosti každého člena, kterým se zavádí efektivní komunikace a vytvoření rovnováhy mezi pracovním životě a rodinného života. Studenti se učí, jak sloučit zájmy rodiny s pořízením majetku vyvinout velkou budoucnost pro všechny.

Studenti, kteří získají tento titul magistra jsou lépe připraveny čelit specifickým výzvám vlastnit rodinný podnik. Chápou, že je důležité vytvořit vyvážených příbuzenských vztahů při jízdě úspěšné obchodní výsledky.

Školné a poplatky spojené s tímto programem liší institucí. Informujte se u přijímacích odděleních vysokých škol vás zajímá zúčastnit.

Obchodní a kariérní možnosti Po dokončení tohoto programu může být nekonečné. Absolventi jsou schopni založit vlastní rodinu-provozován společností v oblasti svých osobních a finančních zájmů. Někteří absolventi mohou zřídit investiční podniky nebo poskytovat finanční služby fyzických a právnických osob, zatímco jiní mohou přikloní k technologickém průmyslu nebo vytvořit produktové řady na míru mezery na trhu. Rodiny mají volnou ruku nad jejich budoucnost a jaké obchodní úsilí, které chtějí vykonávat.

On-line programy jsou dostupné pro profesionály a zájemce o dálkové vzdělávání. Rozšířením své hledání zahrnout on-line možnosti, zvýšíte fond vysokých škol, stejně jako vaše přijímací potenciál. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Obchodní podnikání
 • Rodinné podniky
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát