Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 11 Magistr v Publikační činnost 2023/2024

11 Magistr Programy v Publikační činnost 2023/2024

Přehled

Magisterský titul je akademický označení udělen na těch, kteří se na plánovanou kurzu v určitém oboru a úspěšně dokončit program. Magisterské studijní programy obvykle staví na vzdělávací nadace získala v příbuzném bakalářského studijního programu.

Jen to, co je mistr v nakladatelství? Tento komplexní studijní program poskytuje solidní vzdělávací základ prakticky ve všech oblastech publikování, z historického přehledu průmyslu na pečlivém přezkoumání vznikajících technologií. Studenti v tomto programu, by měl očekávat, že přezkoumat širokou škálu tradičních i elektronického publikování úvahy, a další pozornost je často věnována etice, redakční design, autorskými právy a úvah a obecných marketingových a obchodních praktik. Některé programy kladou důraz na získání vyšší role v vydavatelském průmyslu, a mají tendenci soustředit se na oblasti, jako je sestavování rozpočtu, jednání o smlouvě a ekonomiky, mezi ostatními.

Studenti, kteří úspěšně získají titul Master v nakladatelství jsou obecně schopni velet vyšší platy než jejich bakalářského studia k udržování kariéry konkurentů, a jsou také obvykle najímáni přes, a je schopen zajistit vyšší pozice, než ty, které drží menší stupňů.

Neexistuje žádný set náklady na získání magisterský titul v publikování. Náklady na studium se výrazně liší od školy do školy a program program založený na faktorech, jako je prestiž instituce a kde, geograficky, program je nabízena, takže kontaktujte každou školu zájem získat konkrétní informace vyučování.

Úspěšní absolventi těchto programů jsou připraveny pro vysoce placení práci v různých polohách a oblastí. Mnoho absolventů pokračovat najít práci jako editory, obchodní profesionály, marketingových odborníků a designérů, zatímco jiní rozhodnou se zaměřit na technologický straně průmyslu a bezpečnou práci v IT nebo technologické kapacity.

Pokud magisterský titul v publikování je něco, co byste se chtěli dozvědět více o přezkoumá obrovské vzdělávací příležitosti k dispozici prostřednictvím naší rozsáhlé celosvětové databáze programů. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Marketing
 • Publikační činnost
Studijní obory
 • Marketing (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát