Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 11 Magistr v Provozní řízení 2024

11 Magistr Programy v Provozní řízení 2024

Přehled

Magisterský studijní program slouží jako důkaz, že student skutečně zvládl dovednosti, které vyučuje prostřednictvím svého oboru. Je to další krok, který většina studentů přijme po získání bakalářského titulu a může nabídnout náskok, pokud jde o pracovní příležitosti.

Co je Master in Operational Management? Jedná se o studijní program, který učí studenty, co potřebují znát k zvládnutí kariéry v oblasti řízení technologií. Takové programy se také zabývají moderním softwarem, hardwarem a jinými typy technologií, které dokáží sestavit důkladné pochopení každého typu. Studenti mohou očekávat, že budou mít hluboké vzdělání v oblasti vývoje produktů, integrace technologií, výroby, mezinárodního sourcingu, řízení rozvoje a technologických prognóz. Každá z těchto dovedností je zaměřena na integraci nejnovějších a nejlepších technologií do pracovního prostředí.

Během své studijní zkušenosti mají studenti možnost zvládnout obrovské množství působivých dovedností. Mezi nejvýznamnější patří vedení, technologické řešení problémů a údržba softwaru. Samozřejmě, že jsou užitečné v různých kariérách, ale také usnadňují život absolventů.

To může trvat kdekoli od jednoho roku do dvou let dokončit tento studijní program při návštěvě tříd na plný úvazek. Osoby, které se zajímají, musí před výběrem školy prošetřit náklady na všechny nezbytné kurzy, neboť školné se obvykle mění z instituce na instituci.

Magisterský titul v operačním managementu se zaměřuje na technologii, která je v budoucnu vědomou oblastí. Účastníci programu proto mohou očekávat, že dovednosti, které se učí ve svých kurzech, povede k absolvování široké škály pracovních míst. Některé z nejobvyklejších povolání, které mají majitelé v této oblasti, zahrnují manažera výroby, manažera provozu, organizačního poradce, správce zařízení, manažera nákupu, správce shody a manažera kontroly kvality.

Tato pokročilá míra je nabízena na mnoha školách po celém světě a studenti, kteří mají zájem o tento typ vzdělávání, si mohou vybrat mezi místními, mezinárodními a online vzdělávacími zkušenostmi. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Provozní řízení
Studijní obory
 • Management (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát