Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 50 Magistr v Filmová produkce 2024

50 Magistr Programy v Filmová produkce 2024

Přehled

Master 's titul je postgraduální diplom často probíhá brzy po vzdělání vysokoškoláka. Tento stupeň demonstruje zvládnutí určitého předmětu a celkově se promítá do kariéry v příbuzném oboru.

&nbsp

Co je mistr ve výrobě? Tento konkrétní pán 's titul se zaměřuje na filmové a televizní produkce, a obvykle trvá dva až tři roky. Osnovy se liší program od programu, i když většina škol vyžaduje základní třídy, které podporují kreativitu a technické učení, jako je kinematografie, režii a produkci. Další kurzy mohou zahrnovat filmové teorie, mediální studia a scenáristiku. Výsledkem je, že absolventi těchto programů jsou často dobře vyznají v mnoha dovednostech nezbytných pro výrobu filmů a televize.

&nbsp

Snad nejpozoruhodnější přínos tohoto stupně je vysoká úroveň praktické vzdělávání a zkušenosti osnovy poskytuje studentům.Tato cesta studia připravuje absolventy pro rychle se rozvíjejícím, vzrušujícího světa médií, filmu a televize. Mnoho programů zdůrazňují význam praktické, zkušený, založené na učení tím, že požaduje studenty k účasti na stáže a skupinových projektů. Tímto způsobem, studenti sledují míru jsou schopni najít své specifické profesní zájmy a začít hromadit cenné pracovní zkušenosti.

&nbsp

Náklady na dosažení Master ve výrobě se bude lišit. Některé programy jsou dražší než jiné, v závislosti na jejich umístění a velikosti. Podrobnější informace o přijímacím a registrační náklady, obraťte se na jednotlivé školy.

&nbsp

Master 's titul v oboru výroby může posloužit, aby vás připraví na libovolný počet kariéry, nejvíce zřejmě ve filmovém a televizním průmyslu.Některé programy mohou mít zvláštní trajektorii na mysli pro studenty, ale absolventi jsou obecně dobře připraveny pro širokou škálu profesí, včetně kariéry, neboť výrobci filmových a televizních, spolupracovníky pro výrobu mediální a filmové a televizní společnosti vedení. Někteří absolventi pokračovali k objevení své vlastní cestu tím, že jejich kreativitu k použití a tvoří samostatné projekty.

&nbsp

Máte-li zájem o vyhledávání škol, které nabízejí mistr v výrobním programem, naše databáze může být neocenitelným zdrojem. Náš seznam programů po celém světě vám mohou pomoci při hledání a vztahující se na školu, která nejlépe odpovídá vašim cílům. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Scénické umění
  • Film
  • Filmová produkce
Studijní obory
  • Scénické umění (50)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát