Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Inženýrství
 • Průmyslový management
Studijní obory
 • Inženýrství (137)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  137 Magistr Programy v Průmyslový management 2024

   Magistr Programy v Průmyslový management

   Mistr ve strojírenském podniku je určen pro studenty, kteří chtějí prozkoumat v kurzu se zaměřením na průmyslové podniky a inženýrské managementu. Drží pokročilého stupně v této oblasti poskytuje konkurenční výhodu v této extrémně náročné oblasti.

   &nbsp

   Co je mistr ve strojírenském podniku? Mistr ve strojírenském podniku vybavuje studenty se základními znalostmi, jako je fungování a organizace průmyslových procesů. Účastníci se také seznámí se základními stavebními bloky systémové analýzy, řízení průmyslových zařízení a mezinárodního obchodu. Studenti si mohou vybrat volby z rozsáhlé řady kurzů, které odpovídají jejich zájmy; to může zahrnovat management strojírenství, mezinárodní řízení technologie a lidské faktory ve strojírenství.

   &nbsp

   Existuje velké množství důvodů, proč studenti se rozhodnou pokračovat Master ve strojírenském podniku.Program učí různé koncepty, včetně řízení informačních systémů a mezinárodního managementu technologií. Navíc, pokročilý stupeň v této oblasti umožňuje jednotlivcům rychle pokročit ve vládních agenturách, výrobní firmy a lodních společností.

   &nbsp

   Náklady kolísá v závislosti na instituci, a kurz trvá jeden až tři roky. Je nutné, aby zájemce o studium na výzkum školu pečlivě zajistit, aby program nabízen vyhovuje jejich očekávané cíle.

   &nbsp

   Jedinci, kteří vydělávají jejich magisterský titul ocitnou ve vysoké poptávce po několika pozic, jako je výrobní ředitel, dopravní koordinátor, systémy manažer nebo výrobní nadřízenému. Tyto pracovní příležitosti jsou stále konkurenceschopné.Studenti budou rozvíjet silnější průmyslové základy řízení tím, naučit se komunikovat s fakulty, studenty a profesionály v oboru intenzivní učení zkušeností.

   &nbsp

   K dispozici jsou mezinárodní a vnitrostátní možnosti v různých vysokých škol. On-line programy jsou ideální volbou pro studenty, kteří žijí po celém světě, kteří mají omezený přístup k zařízení. Možnosti Internetu na bázi také zaměřit se na lidi, kteří potřebují flexibilní rozvrh. Chcete-li najít perfektní školu pro vás, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.