Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 37 Magistr v Průmyslový design 2024

37 Magistr Programy v Průmyslový design 2024

Přehled

Studenti, kteří se chtějí stát profesionály v oboru průmyslového designu, jsou povzbuzováni k tomu, aby absolvovali magisterské studium v ​​oblasti průmyslových vzorů. V tomto programu se studenti naučí aplikovat různé konstrukční postupy a techniky s cílem vyvinout zjednodušený hotový průmyslový design.

&nbsp

Co je Master v průmyslovém designu? Mistr v průmyslovém designu je program, který učí studenty, jak vyvíjet kvalitní průmyslové návrhy prostřednictvím tvůrčího a efektivního procesu. Studenti, kteří program dokončí, jsou vybaveni znalostmi a nástroji nezbytnými pro vytváření návrhů, které jsou schopné zlepšit společnosti a uživatele. Studenti se naučí, jak navrhnout produkty a plány, které mohou zlepšit řadu průmyslových odvětví, včetně osvětlení, grafiky, automobilového průmyslu, balení, nábytku, výstavy, architektury, videa, výrobků, zdravotnického zařízení, stolního počítače a dalších.

&nbsp

Studenti, kteří úspěšně obdrží titul Master v průmyslovém designu, budou vyzbrojeni vzděláním a zkušenostmi nezbytnými pro úspěšnou kariéru v průmyslovém designu. Protože program nabízí tak širokou škálu zaostřovacích oblastí, mohou se studenti specializovat v oblasti, na které jsou nejvíce čerpány.

&nbsp

Náklady na magisterský titul v oboru průmyslového designu se liší podle zvolené instituce a jejího umístění. Většina programů může být dokončena do dvou let, pokud se studenti zapíší do programu na plný úvazek.

&nbsp

Studenti, kteří mají magisterský titul v oboru průmyslového designu, jsou schopni vykonávat profesní kariéru v různých průmyslových odvětvích, včetně: výstava návrhářů, průmysloví designéři, lektoři dalšího vzdělávání, učitelé středních škol, lektoři vysokých škol, vedoucí nákupu, ředitel reklamních účtů a další kariéry související s průmyslovým designem. Master v průmyslovém designu může být užitečné i v jiných kariérách, jako je prodej a marketing.

&nbsp

Mistr v průmyslovém designu poskytuje zkušenosti a znalosti, které studenti potřebují k zajištění vysokých pozic v průmyslovém průmyslu a vývoji průmyslu. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak můžete požádat o magisterský titul v průmyslovém designu, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Design
 • Průmyslový design
Studijní obory
 • Design (37)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát