Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Právo
 • Mezinárodní právo
 • Environmentální právo
Studijní obory
 • Právo (22)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

22 Magistr Programy v Environmentální právo 2024

  Magistr Programy v Environmentální právo

  Jako studenti dokončili magisterského studia a cítit chuť pokračovat ve vzdělávání v cílenější a pokročilejší nastavení, mohou začít hledat magisterský program, který odpovídá jejich zájmy a akademické kvalifikace. Mistr v zákoně o životním prostředí mohou být získány z výběru studenta akreditovaných vysokých škol a institucí po celém světě.

  &nbsp

  Co je Master in práva životního prostředí? Právo životního prostředí je rostoucí právní odvětví, které zahrnuje úpravu přírodních zdrojů, politik v oblasti životního prostředí, a iniciativ v oblasti změny klimatu. Některé oblasti zaměření v rámci Master in práva životního prostředí patří trvale udržitelný rozvoj, environmentální politiku a ropy, zemního plynu a energetického práva.

  &nbsp

  Právní odvětví pro právo životního prostředí výrazně vzrostl v posledních letech. Studenti sledují Master v oblasti environmentálního práva jsou často vystaveni nových pracovních příležitostí v dnešním konkurenčním právního systému.

  &nbsp

  Náklady na získání Master in práva životního prostředí bude do značné míry záviset na školy student volí pro jejich studia. Částka vyplacená na školné a poplatky se budou pohybovat výrazně v různých oblastech na základě pověření každé školy a uznání programu. Studenti by měli spolupracovat s finančním úřadem zvolené instituce stanovit přesnější náklady na návštěvnosti.

  &nbsp

  Při porovnání mnoha mistrovských v právu programů v oblasti životního prostředí, které jsou k dispozici po celém světě, by studenti měli před výběrem instituci zúčastnit zvážit všechny faktory, jako jsou výhody programu, možnosti kariéry, a náklady. Studium v ​​rámci stupně práva životního prostředí může zahrnovat právní základy, zachování, regulace rozvoje a mezinárodního práva. Společné kariéry sledované po ukončení studia jsou řízení zdrojů, plánování a životního prostředí a nastavení zásad pro ochranu a souvisejících oblastech.

  &nbsp

  Pomocí on-line formuláře aplikovat, mohou studenti získat další informace o zvoleném programu. Programy zákon o životním prostředí jsou nabízeny on-line a osobně v závislosti na univerzitní a ročníkové cestu zvolili. Chcete-li požádat o Master in práva životního prostředí, hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.