Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 26 Magistr v Management stravovacího úseku 2023

26 Magistr Programy v Management stravovacího úseku 2023

overview

Magisterský titul je určen k vydělal poté, co dokončil bakalářský program. Podle otisků prstů, můžete pokračovat ve své vzdělání a připravit se začít úspěšnou kariéru. Magisterské studijní programy poskytují studentům více in-hloubka pochopení svého oboru a zvládnutí nad svými schopnostmi.

Co je Master in Food and Beverage management? Tím, že studuje potravin a řízení nápoj, studenti se připravují na kariéru v oblasti řízení a provozu restaurace. Předměty zahrnují obchodní náležitosti, jako je účetnictví, rozpočtování, řízení zdrojů a času, a marketing. Potravin a nápojů řízení konkrétně, tam je větší důraz kladen na komunikaci se zákazníky a specifickým problémům, které přicházejí s provozem jídelna. Méně často se studenti v této oblasti mohou studovat zdraví, bezpečnosti a hygieny.

Studenti, kteří získají magisterský titul budou moci vstoupit do pokročilejších pozic a získat vyšší plat než jinak možný. Studenti jsou také jedinečně připraveni stát se podnikateli a řídit nebo provozovat vlastní restaurací.

Školné a poplatky za zápis do magisterského studijního programu v oblasti řízení potravin a nápojů se liší podle školy a program, který jste zvolili. Země a délka studia bude mít vliv i náklady. Než si vyberete program, ujistěte se, že výzkum všechny své možnosti důkladně.

Nejběžnější kariéry, že absolventi potravin a řízení nápoj může sledovat je v oblasti řízení a správy restaurace. Tyto pozice patří operátor, vedoucí směny, marketingový ředitel, manažer zákaznického servisu, a manažer lidských zdrojů. I když je to méně časté, je také možné zadat kariéru v kanalizaci nebo bezpečnost, jako jsou zdravotní inspektor či konzultace hygieny.Zvolíte-li toto zaměření, můžete také pracovat na tvorbě politiky.

Máte-li zájem o provozování restaurace či obsluhující podnik, zapsat se do programu potravinářský a nápojový řízení. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Potravinářství a nápojářství
  • Potravinářský a nápojářský průmysl
  • Management stravovacího úseku
fields_of_study
  • Potravinářství a nápojářství (26)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format