Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 Magistr v Postkoloniální literatura 2024

4 Magistr Programy v Postkoloniální literatura 2024

Přehled

Magisterský titul je postgraduální titul, který se zaměřuje na rozšiřování znalostí studentů o všech věcech, které se naučili během vysokoškolského studia. Magisterský program obvykle trvá dva roky, ačkoli se liší od člověka k člověku a na poli.

Co je mistrem v postkoloniální literatuře? Tento program zahrnuje jak tradiční, tak nové oblasti americké a evropské literatury. Během studia mohou studenti více číst, analyzovat a interpretovat díla velkých spisovatelů, jako jsou Shakespeare a Dickens, Ayn Rand a Toni Morrison. Kurzy se mohou zaměřit na analýzu a interpretaci samotných prací, nebo se mohou více soustředit na tvůrčí psaní a nedávný vývoj literární teorie. Žáci mohou být povzbuzováni k tomu, aby zkoumali, jak velké literární díla reflektují koloniální zkušenosti, a jak mohou ovlivnit globální jevy, jako je diaspora, národnost a migrace.

Absolventi literárních studií mají tendenci mít mnoho žádaných rysů, včetně schopnosti hluboce analyzovat obsah a dospět k informovaným závěrům, silným komunikačním dovednostem (psaným i verbálním) a vynikající pozornosti k detailům. Žáci mají také větší pochopení a soucit s kulturami, které nejsou jejich vlastními. Každá z těchto vlastností se může ukázat jako přínosná jak pro profesionální, tak i osobní úsilí.

Mistr se velmi liší v cenách a závisí na mnoha faktorech. Umístění, trvání a způsob vzdělávání (online nebo offline) ovlivňují konečné náklady programu.

Lidé, kteří mají titul v postkoloniální literatuře, obvykle zjišťují, že jsou kvalifikováni pro mnoho vzrušujících pozic a že jsou ve vysoké poptávce v různých oblastech. Absolventi se mohou stát učiteli, profesory, editory, spisovateli, marketingovými specialisty, spisovateli grantů, spisovateli návrhů, reklamními copywritery a výzkumnými pracovníky. Mnozí mají tendenci nalézt kariérové ​​naplnění s vydavatelskými společnostmi, reklamními agenturami, marketingovými firmami, novinami a firmami pro vývoj internetových stránek.

Mnohé instituce nabízejí tituly v postkoloniální literatuře. Online programy jsou stále oblíbenější, protože nabízejí flexibilitu a pohodlí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Postkoloniální literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát