Keystone logo

170 Magistr Programy v Společenské vědy Sociální práce Poradenství 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Sociální práce
  • Poradenství
Studijní obory
  • Společenské vědy (170)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Společenské vědy Sociální práce Poradenství

Pokročilé stupňů v širokém rozmezí studiích byly stále více a více specializované v posledním desetiletí. Mistr 's stupňů umožňují studentům získat důkladné školení v metodách a aplikacích, které poskytují mnoho příležitostí pro všechny profesionální.

Co je to Mistr v poradenství? Mistr v poradenství je míra absolventa-úrovni, které znamená jste dokončili významný studium v ​​oblasti podnikatelských studií, a že jste odborně připraveni, aby se zapojily s klienty jako konzultant v mnoha různými způsoby. Je navržen jako rozšíření oboru, který se často začíná s podnikatelským studií bakalářský titul, přestože tyto programy jsou dostupné také pro studenty s více všeobecných obchodních pozadí stejně.

Výhody honit studia v poradenství patří rozšířené toolkit, který je přínosem sebe a své klienty, což vám širší rozsah taktiky k použití, zda jste roste vaše vlastní podnikání nebo řídící někoho jiného. Stupeň také poskytuje potřebné zkušenosti, aby se dobře analyzované rozhodovat rychle a pod různými měnícími se podmínkami, což poznatky okamžitě praktické.

Ceny se liší trochu z programu do programu, ale oni jsou konkurenceschopné s jinými tituly v různých oblastech týkajících se podnikání. Nejlepší způsob, jak získat odhad vzdělávací náklady na různé programy, je obrátit na instituci nabídnout stupně.

Kariéra v poradenství může pohybovat přes širokou škálu aplikací a cest. Mnoho konzultanti pracují jako problém-řešitelů pro různé klienty, řízení jejich profesionální vztahy a sítí prostřednictvím zřízení firem, které jim umožní konsolidovat své zdroje.Jednotlivé kariéra trajektorie se bude značně lišit v závislosti na typu konzultace, které jednotliví studenti sledují, ale strategický růst a personální řízení jsou oba obyčejné výběry.

Tato vznikající pole je nejlépe reprezentován malou, ale specializované základní skupiny pro on-line škol. Mnohé z nich jsou nábor v mezinárodním měřítku, se zaměřením na budování povolání tím, že pracuje s vyhrazenými studenty z různých prostředí. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.