Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Policejní věda 2024

5 Magistr Programy v Policejní věda 2024

Přehled

Po získání vysokoškolského titulu mohou studenti zvolit práci pro magisterský titul. Tento druh titulu pomáhá učenci budovat pokročilé dovednosti, které jim pomohou při hledání kariéry ve svém oboru.

Co je mistrem v policejní vědě? Tento program je určen pro ty, kteří již mohou mít určité zkušenosti v oblasti vymáhání práva nebo ty, které mají za cíl získat vyšší vstupní pozici. Prostřednictvím tříd zaměřených na klinickou psychologii a sociologii se studenti mohou připravit na lepší řešení často stresových situací, které vznikají v souladu s povinností. Kurzy zahrnuté v tomto kurzu jsou navrženy tak, aby pomáhaly budoucím důstojníkům, detektivům a dalším odborníkům v oblasti vymáhání práva provádět svou práci bezpečně a efektivně.

Osvojením klinického chápání psychologie a sociologie mohou studenti očekávat, že budou mít výhody, jako je lepší interpersonální komunikace, snazší komunikace a lepší zvládnutí stresových situací. Tyto schopnosti nejen pomáhají obohatit osobní život studentů, ale také umožňují lepší výkony práce.

Typicky získání magisterského stupně této odrůdy trvá od šesti měsíců do jednoho roku, takže potenciální studenti by měli při plánování cen odpovídat. Náklady na kurzy se budou lišit od instituce k instituci a země do země.

Obrovský počet pokročilých kariérních postupů v oblasti vymáhání práva se může otevřít absolventům s touto úrovní vzdělání v policejní vědě. Někteří absolventi pracovních příležitostí mohou mít možnost vybrat ze zařazení soudního vykonavatele; vyšetřovatel / soukromý detektiv; hraniční stráže; policejní hlídkový důstojník; maršála, ryby a zvěřiny; a imigrační inspektor. Každá z těchto pracovních míst využívá interpersonální a hodnotitelské dovednosti získané v průběhu kurzů.

Studenti se mohou rozhodnout navštěvovat kurzy policejních věd místně, ale také mají možnost navštěvovat kurzy mezinárodně nebo on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Trestní řízení
  • Policejní věda
Studijní obory
  • Právo (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát