Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 69 Magistr v Podnikové finance 2023

69 Magistr Programy v Podnikové finance 2023

Přehled

Vydělávat magisterský titul je docela úspěch, který vás odliší od ostatních odborníků. Tato úroveň míry zajišťuje pokročilý výcvik, která vám odbornost a úroveň závazku, které jsou jisti, že vám pomohou získat práci ve svém oboru.

Co je Master in Business Finance? Tento magisterský studijní program připravuje studenty na složitosti finanční řízení podniku. Celoroční práce obvykle zahrnuje účetnictví, ekonomie, finančního modelování, správu majetku a investiční bankovnictví. Studenti mohou být také požadováno, aby statistiky, lineární algebry a jiné zaměřené kurzy matematické závislosti na oblasti jejich specializace. Některé programy nabízejí specializované školení v oblasti podnikových financí, finanční teorie a dokonce behavioral finance. Studenti potřebují bakalářský titul se přihlásit do programu, ale stupeň nemusí nutně být v oboru podnikání.

Master in Business Finance poskytuje v reálném světě expozici složitosti osobních a firemních financí. Studenti mají možnost rozšířit své znalosti a dovednosti v přípravě, aby se na situacích, jako je slučování a akvizic, přerozdělení majetku a prediktivní analýzy.

Náklady na získání Master in Business Finance záleží na instituci. To je nejlepší se obrátit každý přijímací oddělení získat rozpis aktuálního harmonogramu školné, poplatky a odhadované náklady na požadovaných výukových materiálů, jako jsou knihy a softwarových programů.

Mnozí absolventi pokračovat v kariéře v pojišťovnictví, osobní finanční plánování, finanční řízení podniku, private equity nebo komerční bankovnictví. Studenti mohou také rozhodnout pro spuštění své vlastní finanční služby firma pracuje jako konzultant pro jednotlivce nebo firmy. Jiní mohou pustit do veřejného sektoru a vzít na role jako účetní, auditory a daně z příjmu zpracovatele.

V případě, že je na plný úvazek student není možné nebo praktické, můžete samozřejmě najít seriózní online programy, které se vejdou do vašeho stávajícího životního stylu. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Ekonomika
  • Finance
  • Podnikové finance
Studijní obory
  • Ekonomika (69)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát