Keystone logo

1 Magistr Programy v Management Exekutiva Podnikové řízení lidských zdrojů 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Management
  • Exekutiva
  • Podnikové řízení lidských zdrojů
Studijní obory
  • Management (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Magistr Programy v Management Exekutiva Podnikové řízení lidských zdrojů

Práce prováděná zaměstnanci je rozhodující pro úspěch podniků. Vládní agentury jsou také v soutěži přilákat a udržet ty nejlepší kvalifikované zaměstnance, což je důvod, proč organizace potřebují pokročilejší dovednosti těch, kde získal titul v míře výkonného managementu lidských zdrojů.

&nbsp

Co je mistr v řízení Executive lidských zdrojů? Jedná se o postgraduální titul, který dále rozvíjí dovednosti odborníků v oblasti lidských zdrojů. Tyto programy se podívat na organizačních záležitostech společnosti potýkají a připravují studenty se strategií pro překonání problémů. Studenti pokrývají témata týkající se pracovního práva, smluv a přínosů balíčky, protože se seznámí s softwarových nástrojů a organizačních struktur běžně používané velkými společnostmi. Další témata studia mohou zahrnovat odborech, školení zaměstnanců a mezinárodní pracovní trendy. Specializace je často možné, a některé z těchto programů se zaměřuje zejména na problematiku práce čelí jedinečné průmyslu.

&nbsp

Stejně jako mnoho postgraduální studium, tyto programy zlepšit komunikační a vůdčí schopnosti studentů. Absolventi získali dovednosti potřebné k motivaci zaměstnanců a řešení konfliktů. Učí se také identifikovat kvalifikovaných uchazečů o zaměstnání, aby zaplnil nových pozic. Na pokročilé úrovni, tito absolventi jsou schopni vytvářet náborové kampaně a poradit vrcholových manažerů úrovně možných strategií pro splnění personální potřeby jejich organizace.

&nbsp

Náklady na mistra v míře výkonného managementu lidských zdrojů se liší podle instituce. Studenti jsou vedeni k kontaktovat školám, které mají zájem o konkrétní informace o poplatcích a výuky.

Po dokončení jednoho z těchto programů, absolventi mohou být kvalifikován převzít manažerské úrovni role v odděleních lidských zdrojů jakékoliv rozsáhlé organizace.Dovednosti těchto odborníků jsou použitelné v mnoha různých průmyslových odvětvích a sektorech ekonomiky. Některé se mohou specializovat na personálních potřebách pro konkrétní odvětví či regionů. Mezinárodní firmy také najmout odborníky v oblasti lidských zdrojů nejvyšší úrovni k řešení problémů, kterým čelí migrující pracovníky.

&nbsp

Je důležité začít zvažovat všechny dostupné možnosti pro další vzdělávání co nejdříve. Výkonné programy jsou často navrženy speciálně pro profesionály a nabízí mnoho užitečných on-line kurzu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.