Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 35 Magistr v Podniková ekonomika 2024

35 Magistr Programy v Podniková ekonomika 2024

Přehled

Magisterský titul je umožnit studentům pokračovat ve studiu poté, co dokončil bakalářský program. Dovednosti a znalosti, které nabízí magisterského studijního programu jsou určeny připravit absolventy skočit přímo do úspěšné kariéry.

Co je Master in Business Economics? Tento obor je odvětví obchodu, která se zaměřuje specificky na aplikaci ekonomie, neboť se týká provozu firmy. Podniková ekonomika studenti často berou kombinaci kurzů z obou ekonomie a obchodní programy. Kromě toho existuje mnoho požadovaných socio-politické studie, včetně antropologie, psychologie a veřejné ekonomie.

Obchod je jedním z nejzajímavějších oblastí vybudovat kariéru v, ale to může být průmysl, který je obtížné proniknout do. Studium podnikové ekonomiky těží studenty tím, že poskytuje jedinečný úhel zaměření, které se často z nich dělá atraktivní pro firmy.Držitelé magisterských obvykle vydělávají mnohem vyšší platy a jsou často více poté, co hledal.

Náklady na vydělávat magisterský titul může lišit docela dost. Škola a Program zvolíte ovlivní školné a další náklady. Vaše země studie také změní náklady. Než se přihlásit do podnikové ekonomiky programu, to je docela moudré a vyhledejte požadované náklady.

Většina kariéry jsou k dispozici pro absolventy oboru podnikové ekonomiky jsou v analytice. Ekonomičtí experti pomáhají odhadnout na trh učinit doporučení, a ovlivňovat rozhodování. Je možné pracovat jako investiční poradce, specialista pro výzkum trhu, obchodní analytik, nebo bankovní manažer. Máte-li zájem o vedení, je také možné, aby se stal ředitelem financí. Magisterské tituly jsou obvykle nutné začít na vysoké úrovni podniková ekonomika pracovních míst.

Máte-li zájem o získání vzdělání v oboru podnikové ekonomiky, začínají tím, že program, který je pro vás to pravé. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Obchodní podnikání
  • Business
  • Podniková ekonomika
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (35)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát