Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Obchodní podnikání
 • Podnikání
 • Podnikání a inovace
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (89)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

89 Magistr Programy v Podnikání a inovace 2024

  Magistr Programy v Podnikání a inovace

  To má zvláštní soubor dovedností do provozu novou firmu nebo projekt. Ne každý má schopnosti nebo odvahu prozkoumat neznámé. Ti, kteří s Mistrem v oblasti inovací a podnikání je vybaven znalostmi a školení firmy potřebují rozvíjet myšlenky na příležitosti a dostat se na nové trhy.

  &nbsp

  Co je Mistr Inovace a podnikání? Jedná se o pokročilý stupeň, který zvyšuje schopnosti talentovaných profesionálů mimo magisterské úrovni. Zaměřuje se také na vytváření vůdců, které jsou ochotni riskovat a zkoumat nové nápady. Celoroční často skládá z hodnocení základních obchodních témat, včetně organizačních struktur, financí, ekonomiky a práva. Pokročilá témata se zabývají rozvojovými podnikatelských záměrů, řízení projektů, výzkumu, vývoje produktů a strategického marketingu. Studenti si mohou vybrat zaměřit na konkrétní odvětví nebo technologie.

  &nbsp

  Jako absolventi, studenti jsou připraveni zhodnotit nové myšlenky a vybrat nejvýhodnější pro další rozvoj. Tyto programy zlepšit komunikaci a uvažování schopnosti absolventů se zaměřením úsilí o vytváření plánů a vidět projekty, až do konce. Kroky pro úspěšné inovace se naučil, a studenti jsou schopni k řemeslu, prodávat a zahájit nové podnikatelské nápady. Studenti vědí, jak získat finanční prostředky a manévrovat přes nástrahy regulačních procesů.

  &nbsp

  Náklady na Mistra v oblasti inovací a podnikání v programu se liší v závislosti na univerzitě. Zájemci by měli kontaktovat přijímací oddělení svých institucí volby o poplatcích a výuky. Většina programů bude vyžadovat minimálně dvou letech studia. Životní náklady a náklady na materiál by měly být naplánovány i předem.

  &nbsp

  Po ukončení jejich programu, absolventi jsou připraveni vstoupit do pracovní síly jako projektoví manažeři a výzkumné pracovníky. Mnoho najít zaměstnání u technologických firem usměrňovat vývoj nových softwarových a hardwarových nástrojů. Jiní dávají přednost pracovat samostatně a jsou schopny zahájení a řízení svých vlastních firem. Někteří najít dobře placenou práci jako analytiky a konzultanty.

  &nbsp

  Je důležité vzít v úvahu, jak mnoho možností, jak je to možné před rozhodnutím o programu. Pro mezinárodní studenty a profesionály, on-line univerzity nabídnout kvalitní vzdělání, které se hodí do omezení životního stylu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.