Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Počítačová simulace 2023

5 Magistr Programy v Počítačová simulace 2023

Přehled

Magisterský titul je kurz pokročilého studia ve vysoce specializované oblasti. Typicky začíná po dokončení bakalářského studia, trvá to dokonce jeden až tři roky.

Co je magister v počítačové simulaci? Počítačová simulace je špičkový průmysl, který má široké spektrum aplikací. Prostřednictvím simulace vytváří analytici podrobné virtuální systémy a zkoumá jejich výkony. Počítačová simulace může být použita v mnoha oblastech, včetně klimatických studií, dynamiky tekutin a materiálů. V závislosti na tom, kde se student rozhodne soustředit, mohou studovat pokročilé studium fyziky atmosféry, teoretické chemie nebo vědy o materiálech. Kurzy počítačové simulace se zaměřují na výpočetní, paralelní výpočty a paralelní algoritmy.

Studenti mohou získat z magisterského studia v počítačové simulaci řadu způsobů. Budou rozvíjet inovativní postoj, který jim pomůže mít kariéru v oblasti, která se často mění. Mohou se také dozvědět více moderních technik, které by mohly pokračovat v již zavedené kariéře.

Náklady na jakýkoli magisterský titul budou ovlivněny umístěním vysoké školy nebo vysokoškolského stupně, ze kterého je získán titul, a délku jeho trvání. Každá vysoká škola, o kterou máte zájem, bude schopna poskytnout konkrétní informace o výši studia.

Oblasti počítačové simulace jsou ve vysoké poptávce a studenti s magisterským budou schopni vykonávat řadu kariér. Soukromý průmysl a řada vlád zaměstnávají odborníky na simulaci. Mezi pozicemi patří plánovač letišť, bankovní analytik, průmyslový inženýr, inženýr simulací, konstruktér výrobků a systémový inženýr. Mnoho analytiků tráví většinu svého času konstruováním a modifikací modelů, aby získalo lepší znalosti v rámci podnikání, pro které pracují. Široká škála profesionálních aplikací znamená, že studenti často rozvíjejí své počítačové simulační dovednosti s kariérou již v mysli.

Mnoho univerzit nabízí řadu programů, které jsou součástí široké oblasti počítačové simulace. Pokud máte zájem o nalezení magisterského programu v počítačové simulaci, která vyhovuje vašim zájmům, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře o vedení.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Počítačová simulace
Studijní obory
  • Technologie (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát