Keystone logo

12 Magistr Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačová simulace 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Počítačová simulace
Studijní obory
  • Technologie (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular education type

Magistr Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačová simulace

Magisterský titul je kurz pokročilého studia ve vysoce specializované oblasti. Typicky začíná po dokončení bakalářského studia, trvá to dokonce jeden až tři roky.

Co je magister v počítačové simulaci? Počítačová simulace je špičkový průmysl, který má široké spektrum aplikací. Prostřednictvím simulace vytváří analytici podrobné virtuální systémy a zkoumá jejich výkony. Počítačová simulace může být použita v mnoha oblastech, včetně klimatických studií, dynamiky tekutin a materiálů. V závislosti na tom, kde se student rozhodne soustředit, mohou studovat pokročilé studium fyziky atmosféry, teoretické chemie nebo vědy o materiálech. Kurzy počítačové simulace se zaměřují na výpočetní, paralelní výpočty a paralelní algoritmy.

Studenti mohou získat z magisterského studia v počítačové simulaci řadu způsobů. Budou rozvíjet inovativní postoj, který jim pomůže mít kariéru v oblasti, která se často mění. Mohou se také dozvědět více moderních technik, které by mohly pokračovat v již zavedené kariéře.

Náklady na jakýkoli magisterský titul budou ovlivněny umístěním vysoké školy nebo vysokoškolského stupně, ze kterého je získán titul, a délku jeho trvání. Každá vysoká škola, o kterou máte zájem, bude schopna poskytnout konkrétní informace o výši studia.

Oblasti počítačové simulace jsou ve vysoké poptávce a studenti s magisterským budou schopni vykonávat řadu kariér. Soukromý průmysl a řada vlád zaměstnávají odborníky na simulaci. Mezi pozicemi patří plánovač letišť, bankovní analytik, průmyslový inženýr, inženýr simulací, konstruktér výrobků a systémový inženýr. Mnoho analytiků tráví většinu svého času konstruováním a modifikací modelů, aby získalo lepší znalosti v rámci podnikání, pro které pracují. Široká škála profesionálních aplikací znamená, že studenti často rozvíjejí své počítačové simulační dovednosti s kariérou již v mysli.

Mnoho univerzit nabízí řadu programů, které jsou součástí široké oblasti počítačové simulace. Pokud máte zájem o nalezení magisterského programu v počítačové simulaci, která vyhovuje vašim zájmům, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře o vedení.