Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Pedagogika
 • Instruction
 • Pedagogika
Studijní obory
 • Pedagogika (39)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

39 Magistr Programy v Pedagogika 2024

  Magistr Programy v Pedagogika

  Magisterský titul je někdy předpokladem pro určitou kariéru. Tyto programy nejčastěji trvají někdy mezi dvěma až čtyřmi lety. Často se jedná o zážitky, jako je vývoj diplomové práce.

  Co je magister v pedagogice? Pedagogika je obecně řečeno vědou a teorií vzdělávání. Studenti, kteří mají zájem o vývoj nových způsobů výuky a zkoumání stávajících praktik, by mohli mít zájem o pokračování v tomto předmětu. Společné kurzy zahrnují vědecké zhodnocení, koučování, analýzu dat, studie diverzity a témata v inovacích. Studenti mohou také očekávat, že dokončí nezávislý výzkum nebo vykoná stáž jako součást některých těchto programů. Většina programů se zaměřuje na několik úrovní vzdělávací praxe, od psychologie studenta až po veřejné politiky řídící školy.

  Titul pedagogiky představuje závazek porozumět tomu, jak se lidé učí, a jako taková by mohla být výhoda při sledování výuky. Tyto tituly mohou také poskytnout teoretický a praktický základ pro uplatnění doktorského výzkumu.

  Některé školy nemusí mít náklady na školné pro své programy jasně uvedené na webových stránkách nebo brožurách. V tomto případě je často nejlepší zavolat nebo poslat e-mail na přijímací oddělení.

  Absolventi, kteří získají magisterský titul v oboru pedagogika, se mohou kvalifikovat pro libovolný počet profesních pozic. Držitelé magisterského titulu jsou často považováni za kandidáty na pozicích primárního vzdělávání až na vysokou školu. Dalo by se také nalézt zaměstnání v oddělení lidských zdrojů v korporaci, rozvíjet vzdělávací programy a techniky hodnocení. Další možností pro absolventy magisterského studia může být další vzdělávání, nejčastěji formou doktorského studia ve vzdělávání, pedagogice nebo souvisejících oborech.

  Získání vzdělání je proces, ale efektivní výzkum může urychlit proces. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.