Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Humanitní vědy
 • Teologie
 • Pastorační péče
Studijní obory
 • Humanitní vědy (21)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

21 Magistr Programy v Pastorační péče 2024

  Magistr Programy v Pastorační péče

  Student obvykle sleduje magisterský titul po čtyřleté stupně od Bachelor of Arts nebo Bachelor of Science programu. S tímto typem pokročilé studium, jednotlivec bude mít další pracovní příležitosti v rámci zvolené oblasti s pozic, které bude obecně nabízejí vyšší platy.

  Co je to mistr v pastoraci? Mistr v pastoraci poskytuje studentům s in-hloubkové studie, která se zaměřuje na charakteru pastorace, zásahů a vzdělání. Díky důkladné koncentraci teologické reflexe, bude míra poskytne studentům dovednosti, aby sloužili na konkrétní populaci s integrací psychologie a teologie. To zvýší jejich účinnost kongregacím a další, které mohou sloužit. Nabízí také studentům učební plán zahrnující praxi a teorii ministerstva.

  Absolventi, kteří získají tento typ míry budou mít prospěch ze získání komplexní studii v kombinaci religionistiky, etika a pastorační poradenství se vztahují na všechny aspekty své kariéry. Jednotlivci se rovněž zvýší svou stávající sadu komunikačních dovedností pro práci s širokým spektrem lidí v různých prostředích, z kostelů do nemocnic.

  Náklady na tento typ míry se bude značně lišit v závislosti na volbě univerzity. Faktory, které určují finanční náklady zahrnují umístění, studium a dobu trvání stupně. To obvykle trvá jeden až tři roky dokončit.

  Tyto pracovní příležitosti pro jednotlivce, kteří obdrží Master Pastorační péče jsou v různých odvětvích. Pozice může obsahovat pastor kostela sboru, kaplana v nemocnici nebo ministra pracuje jako poradce pro mládež, seniory či jiných oblastech klinické práce.Úlohy jsou zaměřeny na ministerstvu s integrací psychologie a spirituality.

  Programy se zaměřením na pastoraci jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.