Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 31 Magistr v Památková péče 2024

31 Magistr Programy v Památková péče 2024

Přehled

Magisterský titul je absolvent, který ukazuje, že student získal pokročilé vzdělání ve svém nebo v daném oboru. Po absolvování vysokoškolského studia může tento program trvat jeden až čtyři roky.

Co je mistr v ochraně? Tento studijní program pokračuje tam, kde bakalářské studium skončí, se zaměřením na pokročilé výzkumné dovednosti a složitější předměty. Naučíte se, jak provádět výzkum a uchovávat důležité kulturní objekty vytvořené z kamene a dřeva spolu s dekorativními povrchy. Další materiály použité k vytvoření těchto trojrozměrných kusů zahrnují keramiku a omítku, které se také dozvíte, jak zachovat.

S tolika informacími, které jsou dnes k dispozici na Internetu, je důležité se naučit, jak hledat a kde hledat informace o objektech, s nimiž budete pracovat. Pokročilé vědecké schopnosti jsou vyhledávány v mnoha oblastech.Můžete se také naučit plánovat a realizovat dlouhodobé projekty v tomto programu a získávat cenné dovednosti v oblasti řízení projektů.

Školy po celém světě nabízejí magisterský titul v oblasti ochrany a školné se v každé instituci liší. Chcete-li získat další informace o nákladech, kontaktujte přímo školu.

Učení o metodách používaných k vytváření umění ve všech jeho podobách vám poskytne hlubší ocenění kulturních praktik, které mohou vést k různým kariérám. Můžete pracovat jako kurátor muzea nebo společnosti. Jakmile se stanete více odborníkem ve svém oboru, můžete se rozhodnout pracovat jako odhadce nemovitostí, antický dealer nebo spravovat uměleckou galerii. V oblasti publikování můžete psát nebo upravovat články a / nebo knihy.

Můžete dokončit program Master in Conservation prostřednictvím různých online škol a vychutnat si studium z domova.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Filozofie
  • Uměnovědná studia
  • Památková péče
Studijní obory
  • Filozofie (31)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát