Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 24 Magistr v Péče o zvířata a jejich blahobyt 2024

24 Magistr Programy v Péče o zvířata a jejich blahobyt 2024

Přehled

Magisterský studijní program je skvělou volbou, pokud budete chtít předat své vzdělání za bakalářský titul. Tento typ programu může být obvykle dokončen v jednom až třech letech a je k dispozici v různých oblastech.

Možná byste byl zvědavý: Co je mistrem v péči a dobrých životních podmínkách zvířat? Tento typ programu je navržen tak, aby pomohl studentům učit se o péči, práci a ochraně nejrůznějších tvorů. Ti, kteří tento studijní program absolvují, se mohou seznámit s řadou témat, včetně biologie, ekologie, živočišné psychologie, lesnictví nebo zemědělství. Studenti se mohou rozhodnout soustředit se na konkrétní druh nebo prostředí; Mohou se také dozvědět o zvířatech obecněji. To je vynikající volba, pokud jste dříve studovali biologii nebo příbuznou oblast.

Mistr v péči a dobrých životních podmínkách zvířat vám může vybavit řadu dovedností, které by mohly mít prospěch během vaší kariéry.Možná budete schopni zlepšit schopnosti kritického myšlení a řešení problémů, stejně jako důležité technické dovednosti týkající se péče o zvířata.

Náklady na tento typ stupně budou záviset na faktorech, jako je struktura programu, fluktuace výuky a náklady na materiál. Ujistěte se, že jste se dostali do kontaktu s vybranou institucí, abyste obdrželi aktuální finanční informace.

Ti, kteří studují péči o zvířata a dobré životní podmínky, mohou být schopni vykonávat řadu různých kariér. Například absolvent může pracovat jako specialista na chování zvířat, lesník, biologický konzultant nebo analytik vlivu na životní prostředí. Absolventi mohou také často pracovat jako zookeepers, zemědělci, nebo biologové, v závislosti na jejich individuálních dovednostních sadách.

Jste připraveni začít cestou k magisterskému stupni? Jediné, co musíte udělat, je vyhledat níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Biologie
  • Živočišná výroba
  • Péče o zvířata a jejich blahobyt
Studijní obory
  • Biologie (24)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát