Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 Magistr v Ozvučení a osvětlení 2024

2 Magistr Programy v Ozvučení a osvětlení 2024

Přehled

Praktické magisterské studijní programy poskytují studentům příležitost dosáhnout zvládnutí jejich profesionálních dovedností. Kurzy studia poskytují úroveň dovedností a znalostí v konkrétních oborech, které často umožňují studentovi přejít do výuky nebo manažerského postavení založeného na předchozích zkušenostech a vzdělání.

Co je Mistr ve světlech a zvuku? Jedná se o pokročilý stupeň v navrhování a provozování osvětlovacích a zvukových zařízení používaných ve scénických produkcích. To znamená jak praktické ovládací prvky používané během představení, tak praktické postupy, které se používají při vytváření originálních efektů, kdykoli je potřebují nové projekty. Třídy často spadají jak do teorie, tak do praxe a počítačové modelování se používá v mnoha moderních programech.

Ti, kteří absolvují pokročilé studium v ​​oboru, mohou získat technické dovednosti v oblasti osvětlovacích a zvukových zařízení a také dovedností v oblasti designu, které překládají dovednosti v oblasti fáze a osobních organizací, které jsou užitečné v různých životních situacích. Obohacování těchto dovedností přidává užitečné rozměry dovednostem, které jsou mimo jejich uplatnění v konkrétní kariéře studenta.

Není snadný způsob, jak předpovědět náklady na jakýkoli magisterský titul, protože výuka se výrazně liší od místa k umístění, zvláště pokud jsou dvě školy v různých zemích. U těchto magisterských programů byste měli očekávat dvouletý až tříletý plný úvazek.

Absolventi osvětlení a designu se často setkávají s vysokou poptávkou po pozicích vyžadujících pravidelné ovládání zvukových a světelných tabulek. Zahrnuje pozici jako návrháři osvětlení pro divadelní společnosti a divadelní představení, ale také zahrnuje podpůrné role v každodenní produkci jako jevištní manažery. Často pozice vyžadují obě. Absolventi osvětlení a designu jsou také vyhledáváni jako návrháři interiérů díky znalostem o umístění objektů, světle a barvě.

Hledání správného programu je záležitostí, ve které se můžete podívat na všechny dostupné příležitosti online a prostřednictvím univerzitních pracovišť v různých zemích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Scénické umění
  • Divadlo
  • Ozvučení a osvětlení
Studijní obory
  • Scénické umění (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory