Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 Magistr v Organizace 2024

10 Magistr Programy v Organizace 2024

Přehled

Magisterský titul je prvním úspěchem studia postgraduálního studia po získání bakalářského titulu. Obecně vyžaduje dvouletý závazek studia na plný úvazek.

Co je mistrem v organizaci? Získat chápání nejlepšího způsobu řízení dynamiky v jakékoliv skupině jednotlivců je cílem programu. Zaměřuje se na výuku dovedností, například ovlivňuje změny prostřednictvím organizačních dopadů a vedoucích dovedností. Tento stupeň vás může vést k schopnosti řádně a efektivně organizovat lidi, od struktury řízení v podnikové organizaci až po politiky k hromadění objednávek.

Přínosy získání titulu Master v organizaci jsou často mnoho a různé. Vedle zřejmých přínosů kariéry můžete také získat nové porozumění v psychologii lidí. Metody kritického myšlení a výzkumu jsou obvykle hlouběji zahrnuty a poskytují vám nové nástroje pro hledání základních příčin problémů ve vašem pracovním i osobním životě.

Náklady na magisterský program se liší podle instituce a místa, ale preferovaná škola vám může poskytnout další podrobnosti o nákladech.

Mistr v organizaci může otevřít nové kariéry pro vás libovolným směrem, který si vyberete. Můžete se rozhodnout jít do společnosti, kde může váš titul otevřít dveře obchodnímu řediteli, řediteli lidských zdrojů a dokonce i generálnímu řediteli. Můžete se rozhodnout, že využijete svého oboru, abyste získali prospěch z malého nebo středně velkého podniku, kde by manažer kanceláře a správní pracovníci byli vhodní. Mistr v organizaci vám může umožnit vybrat si cestu a zároveň vám poskytnout nástroje, aby se to stalo.

Váš magisterský titul může pocházet z libovolného počtu vysokých škol a univerzit po celém světě, které mu nabízejí, nebo se dokonce můžete rozhodnout, že budete pokračovat ve studiu na internetu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Obchodní podnikání
 • Organizace
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát