Keystone logo

2 Magistr Programy v Scénické umění Hudba Orchestrální studie 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Scénické umění
  • Hudba
  • Orchestrální studie
Studijní obory
  • Scénické umění (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Magistr Programy v Scénické umění Hudba Orchestrální studie

Magisterský studijní program je příležitostí pro studenty, aby šli na specializované vzdělávání na vyšší úrovni. Je to požadavek pro některé profese a obvykle vychází z dovedností a znalostí získaných během bakalářského studijního programu.

Pro ty, kteří mají zájem dozvědět se, co je mistrem v orchestrálních studiích, je to program vyššího stupně, který školí hudebníky na kariéru jako hudebník orchestru. Většina programů se zaměřuje na budování hudebního repertoáru, často přizpůsobeného specifickému nástroji přehrávače. Orchestrální studie také dávají hudebníkům příležitost hrát si v místně propojených orchestrech a případně i pořádání orchestru na část semestru.

Dokončení magisterského studia v oboru orchestrálních studií může studentům poskytnout dovednosti, které umožňují umělecké dílo a interpretaci různých hudebních stylů na daném nástroji. Dále mohou orchestrální studia připravit absolventy, aby uspěli v hudebních konkursích a rozhovorech.

Magisterské studijní programy v orchestrálních studiích mohou být dokončeny na plný nebo částečný úvazek a mohou trvat od jednoho do půl do tří let. Cena programu se může lišit v závislosti na tom, kde je program nabízen.

Primární kariérní výsledek pro studenty magisterského studia orchestrálních studií je profesionálním hudebníkem v orchestru. To zahrnuje nácvik, provedení a možná i cestování se souborem pro jednu nebo více ročních období. Se specializovanými skladbami ve studijním programu mohou úspěšní absolventi pracovat také jako dirigent orchestru nebo jako instruktor nebo instruktor pro studenty orchestru. Mnoho absolventských programů spolupracuje s místními soubory, takže studenti mají příležitost získat pracovní zkušenosti a zároveň dokončovat svůj titul.

Magisterské tituly v orchestrálních studiích jsou k dispozici po celém světě. Pokud si vyberete program, může to záviset na vašem zájmu o určitý odborný orchestr. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.