Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Marketing
 • Marketing
 • Ochrana spotřebitele
Studijní obory
 • Marketing (14)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

14 Magistr Programy v Ochrana spotřebitele 2024

  Magistr Programy v Ochrana spotřebitele

  Spotřebitelské záležitosti je celosvětově rozvíjející obor, který zkoumá odběratele v jejich ekonomické, sociální a ekologické prostředí. Pokročilý stupeň v oblasti spotřebitelských věcí je pro lidi, kteří se chtějí dále rozvíjet profesionálně a rozvíjet další kvalifikaci, aby se více konkurenceschopné pracovní síly. Existuje mnoho cest, které mohou studenti sledují, a programy jsou k dispozici po celém světě.

  Co je mistr v záležitosti spotřebitelů? Programy kombinovat základní základy záležitosti spotřebitelů, technologie, inovace a udržitelné spotřebě. Můžete si vzít třídy v chování spotřebitelů, rozvojové ekonomiky, či cen chování. Jakmile budete mít základní spotřební ekonomické vzdělání, a můžete se soustředit na více funkčních oblastí, jako jsou výzkumné metody v podnikání, strategii a organizaci, a jednání o smlouvách.

  Studenti mohou získat celou řadu dovedností, které využívají jak jejich profesní a osobní život tím, že dostane hlavní 's stupně.Akademický zaměření se soustředí na zákazníka v souvislosti s technologickým vývojem, produktů a služeb v rámci trhů a uvnitř společnosti. Kromě toho, se diskutovalo na řízení inovací a roli spotřebitele, jsou hlavními prvky tohoto programu.

  Vydělávat mistr může trvat dobu od jedné až tří let v závislosti na škole. Existuje mnoho mezinárodních možností, a náklady se mohou lišit mezi školami. Jedinci by se měli obrátit specifické programy, které je zajímají zjistit očekávání nákladů.

  Studenti s master 's stupně lze najít pracovní příležitosti v mnoha oborech a oblastech. Patří mezi ně Spotřebitelské Insight Manažeři a public relations odborníky, kteří pracují především v oblasti výzkumu trhu objevit cílových oblastí, které řídí kreativní strategie. Mohou také vést tým marketingových odborníků určit, co spotřebitelé chtějí.

  Studenti se mohou přihlásit na plný nebo částečný úvazek.Ti lidé, kteří mají rušný život a vyžadují větší flexibilitu v procesu vzdělávání by měla zvážit účast na on-line kurzy. Většina univerzit nabízí většinu, ne-li všechny, jejich tříd v modulu dálkového studia. Chcete-li najít tu správnou školu pro vás, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.