Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 15 Magistr v Obchodní inženýrství 2024

15 Magistr Programy v Obchodní inženýrství 2024

Přehled

Často ti, kteří dosáhli bakalářské tituly v určité oblasti se rozhodnou rozšířit své znalosti o tomto tématu ještě dále, a dělají tak tím, že zápis do magisterských studijních programech. Magisterské studijní programy jsou intenzivní studijní programy, které mohou být obvykle hotova během asi dva nebo tři roky.

Jen to, co je Master in Business Engineering? Tento přísný program je navržen tak, aby účastníkům skillset kterou potřebují, aby efektivně pracovat v podnikání, práva a prostředí inženýrské účely. Společné prostory studia v těchto programech často zahrnují obchodní administrativa, obchodní vedení, obecné řízení vědy, řízení dodavatelského řetězce, právní systém, ekonomika, technologie a všeobecné strojírenství. Některé programy kladou důraz na jednotlivé oblasti strojírenství, jako je stavebnictví, zatímco jiné nabízejí všezahrnující přístup k předmětu.

Mnoho magisterský studijní příjemci na vědomí, silnější uspokojení z práce a větší potenciál výdělku po vydělávat pokročilého stupně. Absolventi jsou také obecně nárok žádat o podnikání strojírenských učebních pozicích na vysokých školách nebo na univerzitách, měli by si zvolit.

Vzhledem k tomu, že náklady spojené s přijímáním technických předmětů pro obchodníky značně kolísat v důsledku faktorů, jako je předmět popularitě a geografii, zájemce o konkrétním programu, by měli kontaktovat školu nabízející ho pro přesné náklady zápisu.

Absolventi Master in Business inženýrství programy jsou připraveny pro kariérní úspěch v mnoha oblastech. Mnoho pokračoval se stát obchodní manažeři, manažeři dodavatelského řetězce nebo manažeři finančních institucí. Jiní najdou výdělečnou činnost jako občanských nebo finančními inženýry.Většina absolventů práci v různých technických, finančních nebo business-související povolání, zatímco někteří rozhodnou vyučovat předmět nebo podobné téma na školy nebo univerzity úrovni.

Naše databáze je skvělé místo, kde začít zkoumání mnoha podnikání inženýrsko magisterských studijních programů, které nabízí on-line školami po celém světě. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Obchodní podnikání
 • Obchodní inženýrství
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát