Keystone logo

57 Magistr Programy v Obchodní podnikání Obchod 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Obchodní podnikání
  • Obchod
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (57)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Obchodní podnikání Obchod

Studie obchodu pracuje charakterizovat trh, při pohledu na případové studie a ekonomické systémy společně identifikovat klíčové faktory úspěchu či neúspěchu v některých podnikatelských aktivit. Absolventi Master of Commerce programů budou vysoce kvalifikovaní pro vedoucích pozicích v oblasti obchodu v mnoha oblastech veřejného i soukromého sektoru. Master of Commerce programy jsou určeny k dalšímu vzdělávání získaných v průběhu student 's vysokoškolské studium a zlepšit kvalifikaci k vyšší úrovni odborných pozic v oblasti poradenství, finance, účetnictví, informační systémy, marketing, řízení lidských zdrojů, mezinárodní obchod a další.

Master of Commerce studentů obvykle vyžadují jedna-dvarok dokončit, a může zahrnovat práce projektu, kde student prokázat znalost klíčových akademických pojmů a praktické dovednosti prostřednictvím individuální nebo skupinový projekt.Master of Commerce programů jsou k dispozici na plný nebo zkrácený pracovní úvazek časovému rozvrhu výuky v Evropě a Oceánii, v Austrálii, na Novém Zélandu nebo ve Španělsku. RMIT University Master of Commerce programu trvá tři semestry a inspiruje studenty, aby usilovali jejich ideální kariéru podněcuje je přizpůsobit jejich studia do určité oblasti specializace.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jak získat potřebnou kvalifikaci k zemi velké pozice a rozvíjet svůj sen kariéru v oblasti obchodu, financí, účetnictví, marketing, lidské zdroje či jiné oblasti týkající se obchodu, jednoduše přejděte dolů a zjistit, jak lze použít na programu Master of Commerce studia, ještě dnes!