Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Společenské vědy
 • Politologie
 • Občanská výchova
Studijní obory
 • Společenské vědy (1)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

1 Magistr Programy v Občanská výchova 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Magistr Programy v Občanská výchova

  Magisterský titul je volbou pro studenty, kteří dříve získali vysokoškolské vzdělání. Získání titulu umožňuje jednotlivcům, aby se nazývali odborníky ve svém oboru. To je také obvykle předpoklad pro získání doktorského titulu.

  Co je mistr v občanské společnosti? Mistr v občanské společnosti zahrnuje praktické a politické aspekty občanství. To zahrnuje občanské zákony a kódy, povinnosti občanů a politickou nebo etickou tradici. Studenti mohou absolvovat kurzy interkulturní a mezinárodní komunikace, digitální občanství, děti a mezinárodní rozvoj, regionální plánování, městská regenerace a náboženské studium. Tyto kurzy jsou často určeny k tomu, aby učil student nejen o místní občanské politice, ale o tom, jak občanství ovlivňuje vlády po celém světě.

  Jedinci, kteří získají postgraduální titul v obci, se často učí mnoho dovedností, které jim pomáhají v jejich kariéře, stejně jako v každodenním životě. Studenti se mohou naučit řídit svůj čas a projekty, stejně jako vytvářet rozpočty pro tyto projekty. Mezi další získané dovednosti patří vedení, kritické myšlení a veřejné mluvení, které otevírají dveře k dalším možnostem kariéry.

  Náklady na získání magisterského studia v oblasti občanské výchovy závisí na několika faktorech, včetně školy, kterou student navštěvuje a kde se nachází. Počet kreditních hodin vyžadoval také faktory do nákladů.

  Lidé, kteří získají titul v obci, pravděpodobně budou moci vybrat z široké škály kariérních cest. Studenti mohou jít do práva, řízení sociálních služeb, veřejné správy, politiky nebo vztahů s veřejností. Mezi společné pracovní pozice patří mediátoři, manažeři komunitních organizací a urbanisté, kteří využívají společenskou organizaci a vládu k tomu, aby usilovaly o programy důležité pro své komunity. Někteří studenti se mohou rozhodnout získat Ph.D. a pak běžet pro politickou funkci.

  Vzdělávací instituce po celém světě mohou nabízet programy v občanské nebo obdobné oblasti. Mnozí také poskytují online kurzy pro ty, kteří potřebují větší flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.