Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 18 Magistr v Neziskové organizace 2024

18 Magistr Programy v Neziskové organizace 2024

Přehled

Ne-pro-neziskových organizací (NPO) existují po celém světě, některé jsou mezinárodní povahu, a jsou definovány jejich nezbytnosti reinvestovat veškeré přebytečné příjmy dosáhnout organizace 's cíle, spíše než jejich distribuce jako zisk nebo dividendy . Mnohé neziskové organizace charitativní nebo služeb organizace, které mohou pracovat pro zmírnění chudoby, rozvoj vzdělání nebo náboženství, vývoje nebo dalších prospěšných komunita řízených služeb. Mistr ne-pro-ziskové organizace Studenti se seznámí s různými typy neziskových organizací, ale i právní a ekonomické aspekty jejich správu, jako je plánování, strategie, vedení, politiky, daňové postavení, zastoupení, odpovědnost a audit, dohled a předpisy řízení a hospodářskou činnost.

Mistři v ne-pro-ziskové organizace jsou nabízeny mnoha univerzit a škol po celém světě, v Austrálii, Brunej, Bulharsko, Nizozemsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie. Většina programů posledních dobu jednoho až dvou let a vyžadují bakalářský titul jako minimální předpoklad pro přijetí. Ceny a studijní metody pro Masters v programech neziskových organizací se liší v závislosti na zemi, školy a oddělení. Různé Mistři programů NPO zaměřením na různé oblasti specializace, čímž se vysokou úrovní absolventů 'zaměstnatelnosti na dokončení.

Máte-li zájem dozvědět se více o mistrovi ne-pro-ziskové organizace z programu, jednoduše přejděte dolů a klikněte pro více informací, ještě dnes!

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Administrativa
 • Neziskové organizace
Studijní obory
 • Administrativa (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát