Keystone logo

6 Magistr Programy v Humanitní vědy Jazykověda Německá filologie 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Jazykověda
  • Německá filologie
Studijní obory
  • Humanitní vědy (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Humanitní vědy Jazykověda Německá filologie

Magisterský titul je udělen těm, kteří dokončili pokročilý vzdělávací program. Určeno pro studenty, kteří již absolvovali čtyřletý studijní program, tato další studie zlepšuje porozumění ve vybraném oboru studenta. Programy vyžadují další jeden až dva roky práce a praktickou ukázku naučeného materiálu.

Co je mistr v německých studiích? Tyto tituly jsou určeny pro absolventy, kteří hodlají profesionálně pracovat v německých kulturách. Pokročilý studijní program dále rozvíjí dovednosti německého jazyka a porozumění německé kultuře. Některé stupně se zaměřují pouze na analýzu německého jazyka a specifických aspektů německé společnosti. Jiné jsou obecnější a lze je kombinovat s obchodními tituly jako součást duálního významu. Většina z nich bude vyžadovat, aby studenti před zapsáním prokázali znalost jazyka.

Mnoho absolventů může plynule mluvit německy v době, kdy dokončí studium. Prostřednictvím čtení a psaní cvičení se naučí analyzovat vzory řeči a specifické idiomy. Studenti se lépe seznámí s německými vlivy na světovou politiku, umění, filozofii a technologii.

Náklady na tyto programy se liší. Zájemci by měli kontaktovat vzdělávací instituce přímo za úhradu poplatků a školného. Potenciální studenti by měli také plánovat své životní a dopravní potřeby během studia.

Po dokončení jednoho z těchto programů, absolventi mají vysoce rozvinuté a specializované dovednosti. Německé organizace často hledají zaměstnance, kteří mohou překlenout kulturní rozdíly a rozšířit příležitosti v jiných zemích. Tito odborníci mohou zastávat funkci manažerů a profesionálů v oblasti vývoje podnikání pro německé společnosti. Studenti mohou také vstoupit do oblasti vzdělávání jako učitelé německého jazyka.Někteří najdou zaměstnání jako překladatelé nebo regionální průvodci. Znalost německé kultury také připravuje absolventy kariéry v marketingu pro některé evropské produkty.

Před rozhodnutím o studijním programu je důležité zvážit co nejvíce možností. Možná zjistíte, že online školy fungují dobře, pokud máte specifické potřeby plánování. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.