Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Environmentální vědy
 • Námořní Studia
Studijní obory
 • Environmentální vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  4 Magistr Programy v Námořní Studia 2024

   Popular degree type

   Popular study format

   Popular education type

   Magistr Programy v Námořní Studia

   Marine Studies se ponoří do světových oceánů, jejich ekosystémů a různých forem života, které je obývají. S titulem v tomto oboru budete hrát zásadní roli v pochopení vlivu mořského prostředí na klimatický systém Země, udržitelném řízení mořských zdrojů a ochraně oceánů naší planety.

   Studijní program Marine Studies nabízí pestrou škálu témat souvisejících s mořským prostředím. Mezi základní předměty učebního plánu obvykle patří mořská biologie, oceánografie, mořská ekologie a ochrana přírody. Studenti mají také příležitost ponořit se hlouběji do specializovaných témat, jako je mořská geologie, akvakultura, mořská biotechnologie a námořní politika.

   Absolventi programu Marie Studies mohou prozkoumat několik různých profesí. Představujete si, že jste mořský biolog? Můžete provádět výzkum mořských organismů, jejich stanovišť a jejich role v ekosystému. Nebo byste možná raději byli oceánografem, který zkoumá fyzikální, chemické a geologické aspekty oceánu. Mezi další vzrušující příležitosti patří role, jako je ochránce moří, manažer pobřežních zón a ekologický konzultant. Kromě toho může titul Marine Studies sloužit jako odrazový můstek pro další studium v souvisejících oborech, jako je environmentální věda, námořní politika nebo námořní technologie.

   Jste připraveni začít chránit a chránit naše mořské prostředí? Nyní je čas se odrazit a prozkoumat studijní programy Marine Studies.

   Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.