Keystone logo

22 Magistr Programy v Management Námořní management 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Námořní management
Studijní obory
 • Management (22)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Magistr Programy v Management Námořní management

  Magisterský titul je známkou toho, že student získal hluboké znalosti o svém zvoleném oboru. Tento titul je určen k získání po bakalářském stupni a obvykle vyžaduje zhruba dva roky k dokončení.

  Takže co je to Master v námořním řízení? Tento obor zahrnuje vedení, směr a správu v námořním kontextu. Studenti se mohou dozvědět vše o dopravě, těžbě zdrojů, rybolovu a dalších průmyslových odvětvích. Mohou pokrývat obchodní, právní, praktické a finanční aspekty lodního průmyslu, jakož i prevenci nehod a řízení rizik. Některé programy se také zabývají základy řízení podniku, pomáhají studentům stát se účinnými vůdci v rámci svého zvoleného odvětví.

  Ti, kteří provádějí programy řízení námořní dopravy, často přinášejí řadu výhod.Za prvé, výkon magisterského studijního programu může studentům pomoci získat základní dovednosti, jako je kritické myšlení, řešení problémů a komunikace. Na druhou stranu mohou tyto programy poskytnout hlubokou znalostní základnu, která může být užitečná během námořní kariéry.

  Náklady na získání titulu v této oblasti mohou záviset na řadě různých faktorů. Před zapsáním do instituce by měl být prováděn pečlivý finanční výzkum. Některé faktory, které by měly být vzaty v úvahu, jsou ceny materiálu, poplatky, celková výuka a náklady na cestu či život.

  Studenti, kteří absolvují námořní management, mohou pracovat v širokém spektru potenciálních rolí. Mohli by se stát správci, plánovateli, manažery, konzultanty nebo analytiky pro námořní společnosti a další organizace v námořním průmyslu. Mohou se také stát námořními specialisty ve větších korporacích. Někteří absolventi se dokonce rozhodnou začít podnikat.

  Máte zájem o absolvování magisterského řízení v námořní správě? Naše databáze vám může pomoci začít. Projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.