Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 18 Magistr v Námořní inženýrství 2024

18 Magistr Programy v Námořní inženýrství 2024

Přehled

Často přijaté po vysokoškolských studiích, mnohé magisterské studijní programy nabízejí flexibilní plánování, které studentům umožní vyvážit život a kariéru se studiem. Studenti obvykle získají své tituly s jedním až čtyřmi roky studia, i když některé programy mohou mít časově omezené časové omezení.

Co je Master in Marine Engineering? Master in Marine Engineering je navržen tak, aby umožnil studentům pokračovat ve své inženýrské kariéře se specializovanými a zaměřenými studiemi o nejdůležitějších technologiích a tématech. Studenti obecně prozkoumají principiální koncepce inženýrství, které jsou relevantní v moderních technologiích v oblasti námořní výroby, a zároveň se učí o politice, historii, legality a společenských konvencích, které dnes formují pole. Kromě získání silného teoretického zázemí mohou studenti získat praktické zkušenosti prostřednictvím stáží a projektových učebních osnov, které podporují inovace při zlepšování výzkumu a výpočetních dovedností.

Studenti, kteří dokončí studium v ​​této strojírenské specializaci, získají solidní vědecké zázemí, naučí se pracovat s průmyslově relevantním softwarem a hardwarem a rozvíjejí dobře pochopené znalosti o ekologických záležitostech týkajících se námořního inženýrství. Tyto dovednosti mohou vést studenty ke kariérnímu postupu a plnění pozic po celém světě.

Vytvoření fiskálního plánu pro vysokou školu může být skličující bez správných informací. Studenti by měli kontaktovat své programy, které vás zajímají, a získat podrobné informace o plánech poplatků, předpokládaných životních nákladech a dalších finančních údajích.

Jednotlivci, kteří jsou držiteli inženýrského titulu, jsou obvykle velmi žádaní, což platí dvojnásobně pro ty, kteří mají specializační titul, jako je námořní inženýrství. Studenti mohou vykonávat kariéru odkudkoli na světě a najít zaměstnání u vládních agentur, významných korporací a výzkumných firem - jen abychom jmenovali několik. Kromě toho, že se stali námořními inženýry, mohou studenti také držet tituly jako přístavní inženýr, vodácký inženýr, námořní vědecký výzkumník, námořní architekt, inženýrský konzultant a inženýr stavby lodí.

Master v námořní inženýrství může poskytnout nálož příležitostí, ať už se účastní pohodlí vašeho domova nebo hledat na-školní areál. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Inženýrství
  • Strojírenství
  • Námořní inženýrství
  • Námořní inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát