Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Biologie
 • Molekulární biologie
 • Molekulární biovědy
Studijní obory
 • Biologie (11)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

11 Magistr Programy v Molekulární biovědy 2024

  Magistr Programy v Molekulární biovědy

  Master of Science je postgraduální studium, které vyžaduje dvouleté školení, které studenti získají. Chcete-li zahájit program MSc, studenti musí nejprve získat vysokoškolské vzdělání v příbuzném oboru. Zatímco vydělávání MSc je závazek, je to ten, který se může v budoucnu vyplácet z hlediska možností kariéry.

  Co je to MSc v oboru molekulární biologie? Tento pokročilý vzdělávací program poskytuje studentům hluboké vzdělání v oblasti molekulární biologie, biochemie, buněčné biologie, genetiky, mikrobiologie a fyziologie. Studenti se učí, jak používat vědecké výpočetní metody k lepšímu porozumění buněčnému vývoji a mutacím a jak mohou být tyto mutace použity pro studium onemocnění na molekulární úrovni. Studenti také studují, jak léčit léky pomocí stejných metod.

  Učenci, kteří získávají magisterský titul v Molekulární bioscience, jsou schopni získat znalosti potřebné pro nové inovace ve své oblasti.Tito studenti rovněž absolvují dovednosti potřebné k práci jako vědci a výzkumní pracovníci, což jim pomáhá učinit z nich žádoucí zaměstnavatele.

  Náklady na získání MSc často závisí na vysoké škole nebo univerzitě, stejně jako schopnost studenta dokončit svůj stupeň včas. Studenti by měli mluvit se školami, které je zajímají, aby získaly více informací o očekávání nákladů.

  S vysokou úrovní vzdělání jsou absolventi s maturitou v oblasti molekulární biologie často vysoce kvalifikovaní pro kariéru v oblasti vědeckého výzkumu, ochrany přírody a přírody, charitativních organizací, ekologického poradenství, farmakologie, ekoturistiky a alternativních energetických iniciativ. Absolventi se mohou rozhodnout pracovat jako vysokoškolští profesoři, výzkumníci v oblasti životního prostředí, patologové, vědci z oblasti forenzní a farmaceutičtí vývojáři. Někteří studenti se také mohou rozhodnout, že budou pokračovat ve studiu biologických věd a pokračovat ve studiu v oboru doktorského studia.

  Některé školy nabízejí kurzy online a dálkového vzdělávání, takže účastníci programu mohou získat svůj titul způsobem, který pracuje s jejich rušným životem. Pokud byste chtěli začít vydělávat s MSc v Molekulární bioscience dnes, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním návodu.